КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

Підписано меморандум про співпрацю між Регіональним відділенням Фонду державного майна України і кафедрою економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича 1 березня у Львові підписано меморандум про співпрацю між Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях і кафедрою економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича.

1

Участь у підписанні меморандуму прийняли завідувач кафедри, професор Павло Музика і в.о. начальника Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Оксана Іватьо.
В рамках співпраці передбачено,зокрема, проведення спільних науково-освітніх заходів, проходження практики студентами економічних спеціальностей університету, консолідацію зусиль для сприяння реалізації спільних проектів, програм для залучення інвестицій в економіку України.

Павло Музика, д.е.н., професор