Інтеграція аграрного сектора у європейський і глобальний економічний простір
- Деталі
-
Опубліковано: 21 березня 2025
-
Перегляди: 115
20–26 лютого 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри економіки та бізнесу в АПК імені Івана Поповича Павло Музика, Дмитро Соломонко, студентка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спeціальності С1 «Економіка» Таїсія Заліско взяли участь у Зимовій школі «Україна–ЄС: кроки до вступу. Інтеграція аграрного сектора у європейський і глобальний економічний простір». Зимова школа як платформа неформальної освіти, проведена цього року Всеукраїнською асоціацією економістів-міжнародників спільно із ННІ міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національним університетом біоресурсів і природокористування України.
Із вітальним словом до учасників Зимової школи звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та цифрової трансформації НУБіП України Олена Глазунова, відзначивши важливість заходу для поглиблення знань про євроінтеграцію аграрного сектора.
Проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку НУБіП України, академік НААН Сергій Кваша відзначив необхідність створення платформи для обговорення важливих аспектів галузевої євроінтеграції України.
Президент Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників Антон Філіпенко відзначив важливість проведення заходу для формування нового підходу до управління в умовах невизначеності.
Академік НААН Микола Пугачов детально охарактеризував експортний потенціал галузей сільського господарства України відзначивши існуючі вільні ринкові ніші на європейському ринку.
Важлива увага в межах Зимової школи приділялася розгляду питань реалізації інвестиційного потенціалу аграрного сектора, успішні приклади впровадження міжнародного досвіду для розвитку галузей аграрного сектора. Суттєва увага приділялася розгляду інструментів захисту ринку в умовах викликів ХХІ століття.
У рамках Зимової школи підтверджено членство науково-педагогічних працівників кафедри Павла Музики та Дмитра Соломонка у Всеукраїнській асоціації економістів-міжнародників.
Участь у Зимовій школі дала змогу викладачам та студентам Університету отримати практичні навички та нові можливості для розвитку у сфері міжнародної економіки та аграрного бізнесу.
Допис підготували Павло МУЗИКА, Дмитро СОЛОМОНКО, викладачі