КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

foto 1

В середу 22 грудня з ініціативи коаліції «Чиста Балтика» та фахівців і практиків господарювання з країн ЄС, України та Білорусі відбувся Міжнародний семінар «Зелене сільське господарство для сталого моря». Участь у семінарі взяли викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В.Поповича та студенти за спеціальністю «Економіка».

На семінарі представлявся досвід організації виробництва органічної продукції сільського господарства в країнах ЄС. Успішний досвід із України представили Виробничий кооператив «Як бджола» (Золочівський район, Львівська область) і ТОВ «Старий Порицьк» (Волинська область).

foto 2

Обговорювались проєкти співпраці із фермерами країн ЄС, стратегічні пріоритети розвитку органічного сільського господарства в Україні.

Автори : Оксана Саламін, Дмитро Соломонко.