КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

jksdg

2-3 липня в Люблінському воєводстві Республіки Польща відбулася ХХХIV Сільськогосподарська виставка кормів, тварин та техніки в м. Сітно.

Участь у заходах виставки прийняли викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича університету, голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман, фермери Львівської області.

2022 07 12 02

В рамках виставки відбулося ознайомлення із технічними та технологічними досягненнями в галузях рослинництва і тваринництва, участь у тематичній конференції, зустріч і обговорення напрямів взаємодії із представниками Сільськогосподарської палати Люблінського воєводства на 2022 рік.

2022 07 12 03

Організатором виставки є Центр сільськогосподарського дорадництва Люблінського воєводства.

Павло Музика

Дмитро Соломонко