КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

IMG 380b1ea21803db5810574b60f326200b V

19 серпня у с. Сопошин Львівського району із нагоди Дня пасічників відбувся круглий стіл на тему: «Стан та перспективи розвитку галузі бджільництва».

Участь у круглому столі прийняли директор Департaменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман, голова Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Павло Музика, в.о. завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, доктор ветеринарних наук Ірина Ковальчук, пасічники області, директор заводу із виробництва меду ТОВ «АПІ-ТРЕЙД» Богдан Клепач, науковці та інші.

новина фото 2

Директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман під час виступу відзначила, що в області діє понад 4 тисячі пасік, однак лише офіційно зареєстровані виробники можуть постачати продукцію для подальшого експорту.

Директор ТОВ «АПІ-ТРЕЙД» Богдан Клепач під час виступу наголосив, що вітчизняний мед користується попитом на світовому ринку. Лише країни ЄС у 2021 році імпортували 173,4 тис. т. меду на суму понад 405,9 млн євро, а 31 % вказаного обсягу меду походило від пасічників  України.

новина фото 3

В рамках круглого столу обговорювалися актуальні питання забезпечення селекційно-племінної роботи і здоров’я пасік, ветеринарно-санітарного нагляду, використання засобів для підвищення якості продукції бджільництва.

В рамках круглого столу відбулося нагородження найкращих пасічників області відзнаками Львівської обласної ради та Львівської обласної військової адміністрації,  екскурсія виробничими потужностями підприємства ТОВ «АПІ-ТРЕЙД» і виставка продукції пасічництва від виробників області.

Автори: Павло Музика, Дмитро Соломонко