КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

Фото 1

У четвер, 15 вересня, відбулася зустріч  здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Економіка підприємства» та науково-педагогічних працівників кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича з роботодавцями.

Фото 2

Обговорювались проблеми аграрного сектору економіки України під час війни та підготовки відповідних фахівців з економіки підприємства в цих умовах. В обговоренні взяли участь: Олег Осаулюк - експерт проєкту «Агробізнес під час війни», Дмитро Гордійчук - керівник проєкту «Інфоіндустрія», Віталій Попов - власник ТОВ «УТК ХімАльянс», Ігор Вуйцик голова управи Львівської аграрної палати, а також представники ГО «Екодія» та власники фермерських господарств.

Фото 3

Зустріч була цікавою та пізнавальною.

Фото 4

Фото 5