Геостратегічна перспектива 2026 року: нові правила для глобального бізнесу від «Ernst & Young»
- Деталі
-
Опубліковано: 02 лютого 2026
-
Перегляди: 61
30 січня 2026 року студенти наукового гуртка «Ойкос Номос» другого (магістерсьского) рівня вищрї освіти спеціaльноті С 1 «Економіка та міжнародні економічні відносини» Діана Вінярська, Марія Ковалко та Андрій Штинда взяли участь у вебінарі компанії «Ernst & Young» (EY) «Геостратегічна перспектива 2026: нові правила для глобального бізнесу».

Консультанти компанії «Ernst & Young» Олівер Джонс, Адам Барбіна, Джед Шималі, Андреа Гуерзоні окреслили важливий вплив геополітичних подій на різні сектори світової економіки. Геополітика буде формувати глобальне операційне середовище для розвиту бізнесу в 2026 році. Посилення державного втручання істотніше впливатиме на приватний бізнес та зумовить неохідність зміни стратегій розвитку компанцій у поточному та наступних роках. Міжнародна торгівля під тиском урядової політики в Китаї, США та країнах Близького Сходу продовжуватиме створювати проблеми для міжнародного ланцюга поставок товарів.

На думку міжнародних консультантів, штучний інтелект вплине на економічний розвиток в різних галузях економіки, сприяючі підвищенню ефективнсті виробництва та одночасному зростанню попиту на критичні ресурси, передусім окремі групи корисних копалин та прісну воду. Висока географічна концентрація поставок критично важливих корисних копалин створює ризики для технологічного, енергетичного та оборонного секторів економіки в різних країнах світу
Консультанти компанї EY наголосили на обставинах при яких можуть посилитися кібератаки на бази даних підприємств критично важливої інфраструктури, що вимагає посилення економічної безпеки у бізнес-процесах банків, фінансових компаній та високотехнологічних виробництв.


Студенти наукового гуртка «Ойкос Номос» отримали важливі знання необхідні для їх подальшого професійного розвитку та сертифікати про участь у заході компанії «Ernst & Young».



Допис підготували Оксана САЛАМІН, Дмитро СОЛОМОНКО, викладачі

