КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

Викладачі кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича доцент Дадак О.О. і асистент Музичка Ю.М. разом зі студентами факультету економіки та менеджменту 3-4 групи Ш курсу спеціальності «Менеджмент», 5-6 групи 1-го курсу спеціальності «Менеджмент» (скорочена програма) та 1-го курсу спеціальності «Маркетин» (скорочена програма) провели практичне заняття з дисципліни «Страхування» в офісі туристичної агенції «LOYAL Турістік».

Метою виїздного занятя стало бажання викладачів показати студентам не тільки теоретичний бік вивчення дисципліни «Страхування», а і його практичне застосування в діяльності туристичних компаній.
Керівник агенції «LOYAL Турістік» Ірина Петрівна Качак розповіла про документи, які видають туристам на виїзд за кордон (ваучер, авіаквитки, страхівку). Також було на прикладі представлено трьохсторонній договір, який заключають з туристом (тобто між туроператором, туристичною фірмою та туристом). Окремо та детально було розкрито питання групового страхування у туристичних закордонних подорожах та алгоритми дій, які варто вчинити застрахованим туристам за кордоном та в Україні при настанні страхового випадку.

Дадак О.О, к.е.н., доцент. к.е.н., Музичка Ю.М, асистент.