КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Минулого тижня відбулася зустріч-семінар для студентів-екологів 3-4 курсів з директоркою департаменту АПР Львівської обласної державної адміністрації Юлією Шопською. Розмова відбулася на кафедрі екології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, де здебільшого обговорювалась тема майбутнього працевлаштування випускників.

Під час зустрічі директорка департаменту також розповіла майбутнім спеціалістам-екологам про особливості виробництва органічної продукції, підвищення врожайності сільськогосподарських культур. “Органічне виробництво – є одним із напрямів комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2020 році”, ̶ зазначила директорка департаменту АПР Львівської обласної державної адміністрації Юлія Шопська.

Насамкінець вона запросила студентів на стажування у департамент та фермерські господарства Львівщини.