- Деталі
-
Опубліковано: 08 листопада 2024
-
Перегляди: 14
Упродовж 18 вересня – 20 жовтня 2024 року в онлайн-режимі відбувся «Тренінг із питань скорочення викидів парникових газів». Тренінг організований командою Агентства з відновлюваної енергетики за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів у межах розвитку зовнішньої політики Нідерландів. Цікаві міжнародні та українські спікери-представники урядових організації, наукових установ, громадських організації, прочитані актуальні практичні лекції з методиками та прикладами розрахунків об’єднали підприємців, науковців та представників екологічно орієнтованих неурядових організацій.
Детальніше: Успішне завершення тренінгу: нові знання та навички- Деталі
-
Опубліковано: 08 листопада 2024
-
Перегляди: 11
Здобувачі вищої освіти спеціальності 101 «Екологія» успішно засвоїли теоретичний матеріал із таких цікавих дисциплін, як «Основи органічного виробництва», «Екологічне землеробство» і разом зі здобувачами вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація», сьогодні мали нагоду побачити, як ґрунтовні теоретичні знання застосовуються на практиці, відвідавши ТзОВ «Долина-Агро» та козину ферму «Мукко».
Детальніше: Поєднання теорії та практики – запорука якісного навчання- Деталі
-
Опубліковано: 07 жовтня 2024
-
Перегляди: 61
2 жовтня 2024 року доценти кафедри екології Оксана Мацуська та Ольга Сухорська взяли участь у «Lviv ECO Forum 2024. Управління відходами», який проходив у межах Ukrainian Resilience Week (Українського Тижня Стійкості). Цей Форум об’єднав представників органів місцевого самоврядування, уряду, бізнесу, дослідницьких установ та експертів для посилення стійкості громад у час війни.
Детальніше: Участь представників Університету у «Lviv ECO Forum 2024. Управління відходами»- Деталі
-
Опубліковано: 24 жовтня 2024
-
Перегляди: 91
У 1945 році представники 51 країни ратифікували договір про створення Організації Об’єднаних Націй (ООН). Україна була серед перших підписантів Статуту ООН, ставши однією з країн-засновниць цієї організації. День вступу в силу Статуту відзначається як День ООН. У 1971 році Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, якою рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. ООН виникла після Другої світової війни з метою запобігти повторенню таких трагедій у майбутньому. Відтоді вона стала глобальною платформою для вирішення ключових світових проблем, зокрема бідності, голоду, конфліктів, нерівності та зміни клімату. Її головна мета – підвищення рівня життя та створення кращих умов для існування на планеті.
Детальніше: Міжнародний день ООН: разом заради миру та прогресу- Деталі
-
Опубліковано: 02 жовтня 2024
-
Перегляди: 93
Знайомство з багатою історією Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького здобувачі першого курсу спеціальності 101 «Екологія» розпочали з патологоанатомічного музею, що діє при кафедрі нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії. Чудовий екскурс з описом колекції препаратів музею провів професор, доктор ветеринарних наук, завідувач кафедри Микола Жила. Здобувачі мали змогу побачити не лише препарати з розділів органопатології, хвороб різного походження, отруєння, а й рідкісних пухлин, чисельних вроджених вад розвитку.
Детальніше: Першокурсники знайомляться з Університетом