EN   UA

КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

 

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua
 

тел. (032) 239-26-52

2127 вересня для студентів-бакалаврів 2-4 курсів освітньої програми «Екологія» викладачі кафедри екології Богдана Калин і Ніна Градович провели науковий семінар з академічної доброчесності. Дотримання принципів академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу не лише підвищує якість освіти, формує довіру до результатів навчання, а й посилює успішність випускників. Однією з умов формування доброчесного академічного середовища є розуміння усіма стейкголдерами освітнього процесу необхідності дотримання принципів академічної доброчесності; при цьому найдієвішим заходом для формування відповідної компетентності у студентів є роз’яснювальна робота серед академічних груп.

Детальніше: Науковий семінар «Академічна доброчесність. Практичні поради»

Сьогодні 29 червня на кафедрі екології перед комісією у складі завідувача кафедри, професора Параняка Р. П. і доцентів Мацуської О.В. та Віщур В.Я. відбувся онлайн-захист звітів, які здобувачі вищої освіти впевнено та успішно захищали, ділились враженнями та обмінювалися цікавою інформацією.

Детальніше: Відбувся онлайн-захист звітів

19 – 20 травня 2022 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького факультетом громадського розвитку та здоров’я за допомогою платформи Google Meet проведено студентську наукову конференцію в онлайн-режимі.

 

Детальніше: Результати студентської наукової конференції – 2022, секція «сучасні питання екології: досягнення,...

Сьогодні вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році. Дипломами першого ступеня нагороджуються магістрантка 1 року навчання ОП «Екологія» зі спеціальності «Техногенна безпека» Ірина Паркалова, та студентка 4 курсу ОП «Екологія» Марина Кусик зі спеціальності «Цивільна безпека»(Безпека життєдіяльності), керівник студентських наукових робіт доцентка кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров'я Оксана Василівна Мацуська!

Детальніше: Вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт

Підсумковим етапом підготовки здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Екологія» першого (бакалаврського) рівня став захист кваліфікаційної роботи, який відбувся 21 лютого на факультеті громадського розвитку та здоров’я. Атестація відбувалася у змішаній формі.
Детальніше: Фінальний акорд бакалаврів-екологів