- Деталі
-
Опубліковано: 26 грудня 2024
-
Перегляди: 82
За ініціативи завідувача кафедри екології, професора Романа Параняка 11 грудня 2024 року підписано договори з підприємствами АПК на виконання науково-дослідних робіт, а саме на тему «Корекція лімітуючих екологічних факторів на вегетацію та підвищення врожайності зернових культур». Науковий керівник цієї теми доцент кафедри екології Світлана Кропивка, відповідальний виконавець Богдана Калин. Вартість виконаних науково-дослідних робіт становить 50 000,00 гривень. Аванс отримано.
Тема другого договору: «Збереження біорізноманіття і стале управління природними ресурсами». Науковий керівник теми, доцент кафедри екології Володимир Петрунів, відповідальний виконавець доцент кафедри екології Надія Литвин. Вартість виконання науково-дослідних робіт – 100 000 гривень на 2025 рік. Аванс згідно з договором отримано.
Детальніше: Підписано договори на виконання науково-дослідних робіт- Деталі
-
Опубліковано: 23 грудня 2024
-
Перегляди: 84
20 грудня 2024 року на факультеті громадського розвитку та здоров’я відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти за освітньою програмою другого (магістерського) рівня «Екологія».
Детальніше: Ціль досягнута! Здобувачі ОПП «Екологія» – успішні магістри!- Деталі
-
Опубліковано: 14 грудня 2024
-
Перегляди: 57
11 грудня 2024 року з метою поглиблення компетентностей з фахових дисциплін «Основи органічного виробництва» та «Екологічне землеробство» для здобувачів вищої освіти спеціальності 101 Екологія відбулася лекція на тему «Концептуальні засади розвитку органічного виробництва в Україні», яку прочитав Зеновій Бермес, президент Асоціації роботодавців Львівської області. Актуальність теми лекції зумовлена проблемою порушення механізмів самовідновлення і саморегуляції навколишнього середовища, що призводить до його деградації, зокрема – зниження родючості ґрунтів.
Детальніше: Гостьова лекція для студентів-екологів- Деталі
-
Опубліковано: 14 грудня 2024
-
Перегляди: 68
12 грудня 2024 року студенти спеціальності «Екологія» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького та викладачі кафедри екології взяли активну участь у практичному занятті, яке організувала доцент кафедри екології Світлана Кропивка, а провели тренери Центру національно-патріотичного виховання Юлія та Олександр. Під час заняття студенти опановували ази з основ надання домедичної допомоги за алгоритмом оцінки стану відповідно до системи MARCH. Згідно з порядком дій за цією системою студенти і викладачі кафедри дізналися про значення кожної з літер назви системи:
M (Massive bleeding) – Масивні кровотечі і як діяти.
A (Airway Management) – Управління дихальними шляхами.
R (Respiration) – Дихання.
C (Circulation) – Циркуляція крові.
H (Head injury / Hypothermia / Hypovolemia) – Травма голови / Гіпотермія / Гіповолемія.
Підвищити рівень обізнаності студентів щодо алгоритмів надання першої допомоги в екстрених ситуаціях, зокрема під час травм, поранень чи невідкладних станів – було метою практичного навчання.
Детальніше: Як врятування та зберегти життя людини у невідкладному стані: практичне і виховне заняття- Деталі
-
Опубліковано: 05 грудня 2024
-
Перегляди: 126
6 грудня Україна відзначатиме День Збройних Сил – свято, яке символізує мужність і самовідданість тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашого спільного щасливого майбутнього – наших Героїв!
Напередодні студенти спеціальності «Екологія» з кураторами віддали шану воїнам, поставили лампадки, вклонились і помолились коло фігури Матері Божої на території Університету.
Тобі, мій Воїне, вклоняємось низенько
За мирний сон і сонце у вікні,
За те, що бережеш Україну-неньку,
За те, що вижив в цій страшній війні!
Ми дякуєм Тобі за небо синє,
За ту надію, що для нас зберіг.
Хай вбереже тебе Всевишній, сину!
Вертайсь живим на батьківський поріг!
Детальніше: З нагоди Дня Збройних Сил України!