КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Сьогодні вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році. Дипломами першого ступеня нагороджуються магістрантка 1 року навчання ОП «Екологія» зі спеціальності «Техногенна безпека» Ірина Паркалова, та студентка 4 курсу ОП «Екологія» Марина Кусик зі спеціальності «Цивільна безпека»(Безпека життєдіяльності), керівник студентських наукових робіт доцентка кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров'я Оксана Василівна Мацуська!

Нагородження переможців здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 травня 2022 року № 508. Мета і завдання конкурсу досягнуті – формування у здобувачів вищої освіти знань і умінь дослідницької діяльності, творчого самовдосконалення.
Всім міцного здоров’я, творчої наснаги і подальших успіхів в навчанні і науковій діяльності, миру та перемоги!

Допис підготувала доцентка кафедри екології Світлана Кропивка.