КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

1Виробнича (переддипломна) практика з фаху та захист звіту - є невід’ємною складовою освітнього процесу в Університеті та посідає центральне місце у підготовці здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. Так, згідно з графіком навчання, виробнича практика магістрів спеціальності 101 «Екологія» тривала з 29 травня по 24 червня 2023 року. Студенти в період практики завершують освітню складову ОПП, закріплюють теоретичні знання та набувають практичних навичок і досвіду організації роботи за спеціалістю, проведення аналізу господарської діяльності, прийняття управлінських рішень за результатами оцінки впливу на довкілля, перевіряють свої наукові припущення.

1Виконавши програму виробничої практики, магістранти демонстрували належний рівень підготовленості до реалізації професійних функцій, розповіли про свої враження від роботи за фахом та зазначили, що переконані у правильності вибору своєї майбутньої професії.

1

Успіхів Вам!

Допис підготували доценти кафедри екології: Ніна Градович і Світлана Кропивка.