КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

26 березня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із спеціальності «Техногенна безпека». У цьому конкурсі взяли участь студентки 3-го курсу спеціальності 101 «Екологія» факультету ветеринарної гігієни, екології та права Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Мар’яна Кобрин та Ірина Нестерчук з темою: «Техногенна безпека енергетичного сектору Львівської області» (науковий керівник – к. вет. н. Ольга Петрівна Руденко).

Всього у конкурсі було представлено 17 наукових доповідей. За підсумками результатів наші студентки-екологи були нагороджені дипломом 3-го ступеня.