КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

Викладачі кафедри фармації та біології 4 травня 2022 року взяли участь в роботі  вебінару на тему "Академічна доброчесність як передумова створення основи якості освіти в університеті", проведеного для педагогічних працівників університету начальником «Відділу забезпечення якості освіти та акредитації» Сусол Наталією Ярославівною.

В роботі семінару були розглянуті актуальні питання «академічної доброчесності», в тому числі як  учасники освітнього процесу – викладачі та здобувачі вищої освіти повинні  дотримуватися академічної доброчесності та  що вважається її порушенням. Проведено роз’яснення, як проводити перевірку курсових та дипломних робіт на антиплагіат, проаналізовано, які  Програми доцільно використовувати, їх переваги та недоліки, запропоновано критерії визначення оригінальності роботи.

Оскільки, анкетування здобувачів вищої освіти щодо академічної доброчесності дає можливість забезпечити моніторинг якості освіти, відділом забезпечення якості освіти було представлено спеціально розроблену анкету, з допомогою якої буде проведено визначення рівня обізнаності учасників освітнього процесу щодо процедур дотримання академічної доброчесності, її популяризації в академічному середовищі та заходів щодо реагування на прояви академічної недоброчесності.