КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

MyCollages 10
19 жовтня 2023 р. відбулася зустріч представника компанії «Фармастор» пані Ганни Княжанської зі студентами спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та колективом кафедри фармації та біології.
Під час зустрічі пані Ганна Княжанська презентувала компанію «Фармастор», одного із провідних фармрітейлерів на ринку України, який об'єднує мережі «Аптека доброго дня», «Перша соціальна аптека», «Express аптека».

MyCollages 11
Також було обговорено низку питань про подальшу співпрацю між кафедрою та компанією, зокрема щодо практики студентів та їх кар’єрних можливостей у зазначених мережах аптек.
Наприкінці зустрічі після дискусіє та відповідей на питання, пані Ганна вручила трьом найактивнішим студенткам Анні, Христині і Роксолані подарунки від компанії «Фармастор».
Дякуємо компанії «Фармастор» з плідну співпрацю!!!