КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

Screenshot 57

16 травня 2024 року в Університеті відбулася студентська наукова конференція “Дні студентської науки…”. В її роботі активно взяли участь студенти та викладачі кафедри фармації та біології. У проміжку між пленарним та секційними засіданнями учасники конференції та вся академічна спільнота долучилися до Благодійного ярмарку для допомоги Збройним Силам України, зокрема воїнам 24 та 47 бригад.

5

Благодійний ярмарок відбувався у супроводі патріотичної концертної програми. На благодійному аукціоні розіграли гільзи до бойових снарядів, які нам передали Захисники з Авдіївського напрямку і які художньо розписали творчі студентки з факультету громадського розвитку та здоров’я освітньої програми “Фармація” Анна Петеляк і Наталія Максим’як. У часі заходи збіглися з Днем вишиванки.

У роботі секції “Фармація і сьогодення: новітні досягнення та перспективи розвитку” було виголошено 10 доповідей з фармацевтичної, медичної, біологічної та хімічної тематики (у контексті фармації). Керівники секції: Христина Буй, здобувачка вищої освіти 2-го курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація” та Орест Олегович Бонецький, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фармації та біології.

1. ХВОРОБА ГОШЕ. Єва Байдака, здобувачка освіти 2-го курсу, cпеціальність 275 “Транспортні технології на автомобільному транспорті”, ВСП “Львівський автомобільно-дорожній фаховий коледж” НУ “Львівська політехніка”. Науковий керівник – Руслана Сидоряк, викладач вищої категорії, еколог, біолог, ВСП “Автомобільно-дорожній фаховий коледж” НУ “Львівська політехніка”, м. Львів, Україна.
  2. ОСНОВНІ БІОЛОГІЧНІ ІДЕЇ РОЗВИТКУ ЛЮДСТВА В РОМАНІ Г. ВЕЛЛСА “МАШИНА ЧАСУ”. Христина Буй, здобувачка вищої освіти 2-го курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Орест Бонецький, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фармації та біології ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького, м. Львів, Україна.
  3. ПОРІВНЯЛЬНИЙ ВМІСТ АРБУТИНУ В ПЛОДАХ ЖУРАВЛИНИ ТА ЛОХИНИ. Анна Вандика, здобувачка вищої освіти 3-го курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Надія Гринчишин, кандидат хімічних наук, доцент кафедри фармації та біології.
  4. РОЗРОБКА СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ ГЕЛЮ З ЛІОФІЛІЗОВАНИМ ЕКСТРАКТОМ ЛИСТЯ ШАВЛІЇ ЛІКАРСЬКОЇ. Аліса Давидюк, здобувачка вищої освіти 5-го курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Роман Федін, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармації та біології.
  5. ХОНДРОІТИН ПРИ ЛІКУВАННІ БОЛЮ КУЛЬШОВИХ ТА/АБО КОЛІННИХ СУГЛОБІВ. Софія Луцишин, здобувачка вищої освіти 5-го курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Наукові керівники: Марта Застрижна, асистент кафедри фармації та біології; Олександр Лісняк, кандидат медичних наук, доцент.
  6. МОРКВА ДИКА (DAUCUS CAROTA) ЯК ПЕРСПЕКТИВНА ЛІКАРСЬКА РОСЛИНА. Марта Маринюк, здобувачка вищої освіти 5-го курсу спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Мирослава Грицина, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри фармації та біології.
  7. НАНОЧАСТИНКИ ТА ЇХ ВИКОРИСТАННЯ У ФАРМАЦІЇ. Софія Сарабун, здобувачка вищої освіти 5-го курсу спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Олена Колещук, кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри фармації та біології.
  8. АНТИБІОТИКО-АЛЕРГІЧНА ПАНАЦЕЯ. Ірина Стадник, здобувачка вищої освіти 5 курсу, спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Наукові керівники: Марта Застрижна, асистент кафедри фармації та біології; Олександр Лісняк, кандидат медичних наук, доцент кафедри фармації та біології.
  9. БІОХІМІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА БДЖОЛИНОГО ОБНІЖЖЯ В УМОВАХ ТЕРИТОРІЇ ПОЛІССЯ. Дана Шевчик, здобувачка вищої освіти 5-го курсу спеціальність 226 “Фармація, промислова фармація”, факультет громадського розвитку та здоров’я. Науковий керівник – Олена Колещук, кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри фармації та біології.

Screenshot 1

Маринюк

Сарабун

Стадник І

В кінці заходу студенти отримали сертифікати учасника конференції.

З програмою та матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті університету за лінками:

Допис підготувала завідувач кафедри фармації та біології, доцент Мирослава Грицина