КАФЕДРА ГІГІЄНИ, САНІТАРІЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ПРОФІЛАКТИКИ ІМЕНІ М.В. ДЕМЧУКА

Завідувач кафедри, доктор ветеринарних наук, професор Гутий Богдан Володимирович

2022 06 01

Сучасні підходи та умови вимагають якісно нового рівня освіти, зокрема використання активних методів навчання у закладах вищої освіти. Одним із таких методів є гостьова лекція, яка спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. 1 червня 2022 року було проведено таку лекцію для здобувачів освітньої програми «Ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи» на тему: «Санітарно-гігієнічні вимоги до води. Гігієна водопостачання та напування тварин». З вітальним словом виступив доктор ветеринарних наук, професор, завідувач кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука – Богдан Володимирович Гутий.

Лектором проведеного заходу був доктор ветеринарних наук, професор кафедри нормальної і патологічної морфології, гігієни та експертизи Поліського національного університету гарант з освітньо-професійної програми 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза – Василь Мінович Соколюк. Гостьову лекцію проведено з використання платформи Zoom. Лектор повністю розкрив зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції.