Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 253f74d15084042b49348c76f449b4dc V

Наше місто з 12 по 14 серпня 2022 року у спортивному комплексі Боско-Арена приймало національний чемпіонат серед молоді, дорослих та ветеранів! У змаганнях взяли участь 18 команд, майже з усіх куточків України, загальною кількістю 267 спортсменів.

Збірну команду Львівської області на цьому чемпіонаті представляло 62 спортсмена, які показали високий рівень підготовки та вибороли 42 медалі! ( ?13, ?13, ?16)

У загальнокомандному заліку наша збірна посіла:
1?місце серед молоді
1? місце серед дорослих!

? Переможцями та призерами стали вступники та викладач кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького

Серед молоді:
?? Пріц Олександр (60кг) - ліва рука 2 місце, права рука 2 місце

??Савенко Вадим (65 кг) - ліва рука 3 місце, права рука 1 місце

Дерефінка Михайло (75 кг) - ліва рука 5 місце, права рука 4 місце

Богдан Тарас (80 кг) - ліва рука 8 місце, права рука 9 місце

Серед дорослих:
?? Іваницький Назарій (55 кг) - ліва рука 1 місце, права рука 1 місце (викладач кафедри фізичного виховання спорту і здоров'я)