КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

photo 2024 05 30 16 46 32

З 23 по25 травня 2024 року в місті Береговому пройшла традиційна XІX наукова конференція “Моделювання та інформаційні технології у фізичному вихованні і спорті”. Організаторами конференції був Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського та Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці II. В роботі конференції брали участь представники понад двадцяти закладів вищої освіти України, Польщі, Угорщини та громадські організації України.

На конференції з доповідями виступили доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Олександр Калиніченко та магістр спеціальності 017 “Фізична культура та спорт” Олексій Клеков.

photo 2024 05 30 16 46 33

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання спорту і здоров’я