КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

1

16–17 травня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького працювала чергова, наукова студентська конференція “Дні студентської науки” (до 240-річчя започаткування викладання ветеринарної медицини у Львові).
Робота в секції 1 “Актуальні питання екології в умовах воєнного стану” розпочалася з вітального слова завідувача кафедри екології, доктора сільськогосподарських наук, професора Романа ПАРАНЯКА.

Модераторами заходу були: здобувачка вищої освіти 3-го курсу спеціальності 101 “Екологія” Вероніка Гуряк і кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри екології Світлана Кропивка.

1

Загалом, учасники конференції зі заявлених 24 доповідей презентували 20. До академічної мобільності секції долучилися науковці з Львівського національного університету природокористування.

У доповідях учасники конференції представили свої наукові дослідження та провели апробацію виконаних кваліфікаційних робіт, присвячених комплексному аналізу та оцінці рівня забруднення компонентів довкілля, які постраждали від воєнних дій, а також виявленню проблемних аспектів та пошуку ефективних шляхів відновлення довкілля й інших актуальних питань з метою забезпечення сталого розвитку та збереження біорізноманіття.
За кращі доповіді і проявлені творчі та інтелектуальні здібності окрема подяка здобувачам вищої освіти та їх науковим керівникам: Олександрі Малиновській (науковий керівник, доцент Ніна Градович), Анастасії Івасі, Тетяні Курик, Анні Процак (науковий керівник, доцент Богдана Калин), Тетяні Тунік (науковий керівник, доцент Вікторія Момут), Максиму Лобуру, Івану Палію, Анні Процак, Денису Олійнику (науковий керівник, доцент Оксана Мацуська), Вероніці Гуряк (науковий керівник, доцент Надія Литвин), Ангеліні Нечай (науковий керівник, доцент Ольга Сухорська), Діані Бобик (науковий керівник, асистент кафедри права Софія Шутяк).

1

Відбулося обговорення доповідей, обмін думками та жвава дискусія.

За результатами конференції учасники отримали сертифікати.

Бажаємо всім нам мирного неба, міцного здоров’я, натхнення та наснаги, успіхів у творчій діяльності в галузі науки!
До наступних зустрічей!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!

Допис підготували Ніна ГРАДОВИЧ, Світлана КРОПИВКА, доценти кафедри екології