КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

Фото 1 3

31 травня 2024 року Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького відвідали віце-президент Асоціації PAEW з правових питань Людмила Хоміч, керівник event-департаменту Асоціації PAEW Наталія Мороз, а також голова комітету ОВД та СЕО Асоціації професіоналів довкілля PAEW, член комітету промислової екології та інновацій, Еколог року-2021, сертифікований виконавець звітів з ОВД, проєктант Марія Лопушанська. Гості зустрілися та поспілкувалися з очільником Університету, професором Іваном Парубчаком та доцентом кафедри екології факультету громадського розвитку та здоров’я Світланою Кропивкою.

Фото 2 3

Фото 3 3

У процесі бесіди Людмила Хоміч розповіла про специфіку діяльності Асоціації PAEW і запропонувала започаткувати співробітництво у сфері екології, метою якого є залучення до діалогу всіх, хто професійно готовий вирішувати гострі проблеми в сфері охорони довкілля, сприяючи розвитку прикладної екології в Україні, допомога у професійному зростанні як екологів-підприємств, так і викладачів закладів вищої освіти, висвітлення актуальної інформації щодо важливих новин, подій, заходів, учасниками яких є задіяні сторони.

Підсумком візиту представників Асоціації PAEW до Університету стало підписання Меморандуму про співпрацю, відповідно до якого сторони домовилися сприяти підвищенню кваліфікації фахівців, обмінюватися досвідом та напрацюваннями, розвивати екологічну безпеку в Україні та гармонізувати українське екологічне законодавство й законодавство у сфері охорони навколишнього середовища із законодавством Європейського Союзу, а також реформувати українське законодавство з використанням досвіду розвинених демократичних країн.

Згідно з умовами Меморандуму про співпрацю як Університет, так і Асоціація PAEW створюватимуть умови для професійного розвитку менеджерів природоохоронної діяльності, зосередяться на вдосконаленні системи підготовки та підвищення кваліфікації екологів, підвищенні ролі екологічної безпеки в суспільстві, сприятимуть розвитку ринку консалтингових послуг у сфері екології в Україні.

Фото 4 3

Пресслужба