КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

IMG 4229

Цікаво було слухати професіоналів з PAEW, які зуміли об’єднати загалом понад 7 000 фахівців для фахового зростання, обміну досвідом, реалізації довкіллєвих реформ та зеленої відбудови.

Асоціація професіоналів довкілля (Professional Association of Environmentalists of the World (PAEW) – об’єднання ЕКО-професіоналів, які з власного досвіду знають про існуючі екопроблеми і розуміють, як їх подолати.

IMG 4234

IMG 4235

IMG 4236

IMG 4237

З учасниками працювали:

Людмила Циганок, генеральний директор та засновник ОФІСУ СТАЛИХ РІШЕНЬ, президент Асоціації професіоналів довкілля PAEW;

Людмила Хоміч, віцепрезидент Асоціації PAEW з правових питань;

Альона Шутенко, голова Комітету управління відходами Асоціації PAEW, голова ГО “Екологічна перевага”;

Ірина Супрун, засновниця “Геологічна інвестиційна група”, адвокат;

Ірина Брильова, головний еколог «Астарта», голова комітету агроекології PAEW

Леся Багінська, юрист, адвокат, експерт з екоправа та ековідповідальності та ін.;

Марія Лопушанська, голова комітету ОВД та СЕО Асоціації професіоналів довкілля PAEW, член комітету промислової екології та інновацій, Еколог року-2021, сертифікований виконавець звітів з ОВД, проєктант.

Студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького спеціальності 101 “Екологія” – майбутні агенти зеленої трансформації, дякують за брейн-шторм лідерам PAEW – Professional Association of Environmentalists of the World за озвучені найбільш актуальні питання сьогодення.

Допис підготувала Світлана КРОПИВКА, доцент кафедри екології