КАФЕДРА ЕКОЛОГІЇ

1

Завідувач кафедри, професор, доктор сільськогосподарських наук Параняк Роман Петрович

e-mail: ecology@lvet.edu.ua

тел. (032) 239-26-52

IMG 20240917 215211 267

Відбулася зустріч гарантів освітньо-професійних програм спеціальності 101 «Екологія» зі здобувачами 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Метою зустрічі було ознайомити здобувачів з особливостями освітніх програм, їхніми основними цілями та головними аспектами, перевагами, які здобувачі отримають у процесі навчання за ОПП.

IMG 20240917 215219 199

IMG 20240917 215204 671

Гаранти продемонстрували структуру сайту Університету та віртуального навчального середовища, що є інструментом підтримки та активізації студентоцентрованого навчання.

Окремо наголосили на важливості дотримання принципів академічної доброчесності, правила якої здобувачі зобов’язалися виконувати, підписавши декларацію про дотримання академічної доброчесності.

Допис підготували Богдана КАЛИН та Оксана МАЦУСЬКА, доценти кафедри екології, гаранти ОПП «Екологія» та ОПП «Екологічна політика та правове регулювання природокористування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти