КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

13.05.2021 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького була проведена студентська наукова конференція. В роботі секції «Фармація сьогодення: новітні дослідження та перспективи розвитку» взяли участь студенти 1-4 курсу спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Мета нашої конференції полягала в обміні досвідом між молодими спеціалістами, студентами і науковцями з різних галузей для обговорення актуальних проблем сьогодення та спільного проведення подальших досліджень у галузі фармації, промислової фармації та біології.
На конференції було представлено такі доповіді:
• Юлії Вишинської - студентки 4-го курсу ФВГЕП, на тему: «ХІМІКО-ТОКСИКОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСУЛЬФІРАМУ».
Науковий керівник: Орест Демчук, к.фарм.н, доцент (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Христини Войтович - студентки 2-го курсу ФВГЕП на тему: «РОЛЬ ВІТАМІННИХ КОМПЛЕКСНИХ ПРЕПАРАТІВ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ»
Науковий керівник: Леся Кобрин, к.х.н, старший викладач (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Вікторії Гащук - студентки 3-го курсу ФВГЕП на тему: «ЕФІРНІ ОЛІЇ ЛЕПЕХИ ЗВИЧАЙНОЇ (ACORUS CALAMUS L.)»
Науковий керівник: Мирослава Грицина, к.б.н., доцент (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Марії Городник - студентки 4-го курсу ФВГЕП на тему: «ВПЛИВ БЛОКАТОРІВ ЦИКЛООКСИГЕНАЗИ – ІНДОМЕТАЦИНУ ТА ЦЕЛЕКОКСИБУ НА ОБМІН МОНОВАЛЕНТНИХ ЙОНІВ ЗА УМОВ ПАТОЛОГІЇ»
Науковий керівник: Надія Гриинчишин, к.х.н., старший викладач (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Вікторії Громко та Ольги Коваль - студенток 3-го курсу ФВГЕП на тему: «ПРЕПАРАТ УКРАЇН – ЛІКАРСЬКИЙ ЗАСІБ, ОТРИМАНИЙ НА ОСНОВІ ЧИСТОТІЛУ ЗВИЧАЙНОГО»
Наукові керівники – Олександр Лісняк, к.м.н., доцент та Марта Застрижна, асистент (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Лілії Морозко - студентки 4-го курсу ФВГЕП на тему: «ОПРАЦЮВАННЯ СКЛАДУ І ТЕХНОЛОГІЇ МАЗІ З МЕТИСАЗОНОМ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ГЕРПЕСУ»
Науковий керівник: Роман Федін, к.фарм.н., старший викладач (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького);
• Ірини Ходорівської - студентки 4-го курсу ФВГЕП, на тему: «СИСТЕМАТИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ THYMUS SERPYLLUM L.»
• Іванни Льоди – Дяків – студентки 4 курсу, ФВГЕП на тему: ХЕМОТИПИ ПОПУЛЯЦІЙ THYMUS SERPYLLUM L.
• Василини Штогрин та Олени Жмут - студенток 3-го курсу ФВГЕП на тему: «ВИКОРИСТАННЯ НАНОЧАСТИНОК МЕТАЛІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ»
Науковий керівник: Ольга Демків, к.б.н., асистент (ЛНУВМБ імені С. З. Гжицького).
Доповіді викликали зацікавлення серед учасників та гостей конференції. На поставленні запитання були подані ґрунтовні відповіді доповідачів. З матеріалами конференції можна ознайомитись на сайті кафедри та у збірнику тез.