КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

22 вересня відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри фармації та біології факультету громадського розвитку та здоров'я ЛНУВМБТ імені С.З.Гжицького в Інституті біології тварин НААН. Присутніми були студенти-гуртківці, співробітники інституту та керівничка СНГ доцентка кафедри фармації та біології Петрук Анна Павлівна.

Доктор сільськогосподарських наук Остапів Дмитро Дмитрович прочитав гуртківцям лекцію на тему "Механізми розвитку пріонних інфекцій, розробка засобів лікування, профілактики та боротьби з ТСЕ з використанням сучасних методів молекулярної діагностики та клінічної біології". Здобувачі вищої освіти відвідали лабораторію молекулярної біології та клінічної біохімії, яка була заснована у 2001 р на базі Науково-виробничого центру (НВЦ) з вивчення пріонних інфекцій. У лабораторії є унікальне обладнання, що дозволяє проводити діагностику губчастоподібної енцефалопатії великої рогатої худоби та інших пріонних інфекцій, зокрема єдиний у Західному регіоні України амінокислотний аналізатор типу Biotronik LC 6001.