КАФЕДРА ФАРМАЦІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Контакти:
Телефон 239-26-15
E-mail: pharm-biology@lvet.edu.ua

В рамках співпраці між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Пряшівським університетом (м. Пряшів, Словаччина) відбулася конференція – зустріч між викладачами освітньої програми «Фармація, промислова фармація», «Ветеринарна медицина» та професором Пряшівського університету Іваном Саламоном і практикуючим лікарем ветеринарної медицини Мареком Кічінко. Доктор ветеринарних наук, професор кафедри хірургії Мисак Андрій Романович провів гостям екскурсію у «Музеї підків». Завідувач кафедри нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії, доцент, доктор вет. наук Жила Микола Іванович ознайомив з експонатами музею кафедри патологічної анатомії. Канд. вет. наук, доцент кафедри Присяжнюк Василь Якович ознайомив гостей з Словаччини з навчальним процесом.