КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

16-18 червня відбулась генеральна асамблея FVE – грандіозна події світу ветеринарії . Федерація ветеринарних лікарів Європи об’єднує ветеринарні організації 38 країн і презентує 200 000 ветеринарних лікарів.
Окрім офіційних представників України цього року запрошення отримали і лікарі приватної практики.

Виступ на генеральній асамблеї планували та готували Андрій Клєцов (Суми), Наталя Ігнатенко (Київ), Євген Білецький (Харків – Прага), Алла Винярська (Львів). Своєю поїздкою наша делегація завдячує Петру Квєцінському та Мареку Кубіці, ветеринарні лікарі Польщі.
Колеги з цілого світу слухали про роботу ветеринарного лікаря в Україні до та в часі війни, звичайно, про перспективи розвитку ветеринарії у післявоєнний час.

Презентація асамблеї

Алла Винярська, доцент кафедри фармакології та токсикології