КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

20231115 112851

9–10 листопада відбулися дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького. Гуртківці кафедри фармакології та токсикології представили свої роботи на конференції в онлайн та офлайн-форматах. Усі доповіді були цікавими, теми актуальними, та найголовніше студенти отримали задоволення як від проведення власних досліджень, так і від виступу для широкої аудиторії професорсько-викладацького складу та своїх одногрупників. Участь у конференції значно збагачує навчальний та професійний досвід студента, а також сприяє його подальшому розвитку в обраній галузі.

20231115 112912

Висловлюємо вдячність організаторам конференції, факультету ветеринарної медицини, науковим керівникам та усім, хто долучився до заходу. Особлива подяка нашим студентам-гуртківцям, які представили такі теми: Ірині Іванусі, Каріні Кутовій та Денисові Демусу – “Фізіологічна класифікація ксенобіотиків та їх деякі токсикологічні характеристики”; Rahul Uday та Юлії Рєзнік – “Paraquat toxicity in dogs”, “Cедативні та заспокійливі препарати для коней”; Aravind Krishna та Софії Яковченко – “Сhocolate toxicosis in dogs”; Дзвениславі Чорнейко – “Моніторинг ринку фармакологічних препаратів у місті Стрий”.

Допис підготували Наталія Слободюк та Христина Леськів, доценти