КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

20231214 135353

12 грудня 2023 року доценти кафедри фармакології та токсикології Наталія Слободюк та Христина Леськів провели лабораторне заняття з “Ветеринарної токсикології” для студентів 4 курсу факультету ветеринарної медицини Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького у Львівській регіональній державній лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. У секторі фізико-хімічних та біохімічних досліджень студенти визначали у картоплі та помідорах, придбаних на ринках м. Львова, вміст нітратів, самостійно готували матеріал для проведення досліду та інтерпретували його результати. Працівники відділу брали участь у роботі та обговореннях.

20231214 135532

Також були проаналізовані результати мікологічних досліджень зерна. Слухачів вищої освіти цікавили сучасна апаратура та методики, процес реєстрації матеріалу, що приходить на дослідження в лабораторію. Студенти проаналізували супровідні листи, а також експертні висновки за випадків отруєння нітратами та мікотоксикозів.
Проведений захід об’єднує студентів, стимулює їхнє логічне мислення та практичні навики, створює здорову конкуренцію

Допис підготували Наталія Слободюк та Христина Леськів, доценти кафедри