КАФЕДРА ФАРМАКОЛОГІЇ ТА ТОКСИКОЛОГІЇЇ

Завідувач кафедри, професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ  Гунчак Василь Михайлович

зображення viber 2024 06 20 16 55 58 269

26 червня 2024 року о 10.00 відбудеться капіталізаційний захід для бенефіціарів проєктів Програми «Прикордоння ‒ наш спільний дім», реалізованих на польсько-українському прикордонні у фінансовій перспективі Європейського союзу 2014–2020.

Запрошуємо також відвідати інтерактивний простір – ярмарок проєктів, який розпочинає свою роботу о 15.00. Тут ви можете ознайомитись з соломоплетінням, створенням ляльки-мотанки та яворівської іграшки, виробами з воску та сирними кониками, віртуальними мандрівками та народними танцями, мистецтвом на кінчиках пальців і, звичайно, з ветеринарією, яка може трансформуватися у мистецтво.

зображення viber 2024 06 20 16 55 58 821

Проєкт VetHeritage уже втретє презентує результати проведеної роботи на міжнародних заходах, що організовує представництво Програми транскордонного співробітництва у Львові.

Приємно, що через проєкт VetHeritage так багато людей дізнаються про наш Університет, нашу історію, нашу спадщину, яку ми зберігаємо та популяризуємо.

Ми це зробили! Ми одні з кращих! Приходьте та переконайтесь у цьому!

Де: Львів, вул. Винниченка, 30.

Допис підготувала Алла ВИНЯРСЬКА, координатор проєкту VetHeritage