КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Смолінська Олеся Євгенівна

Телефон кафедри: (032) 239-26-46
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua

Olha Yakymovych 2

У період з 15 січня до 15 березня 2024 року старший викладач кафедри філософії та педагогіки кандидат педагогічних наук Ольга Якимович проходила стажування з теми “Міжнародний науково-педагогічний досвід дотримання академічної доброчесності у закладах освіти” у Норвезькому університеті наук про життя (Осло, Королівство Норвегії).

Міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування “Міжнародний науково-педагогічний досвід дотримання академічної доброчесності у закладах освіти” передбачало виконання навчального плану з 9 тем (обсягом 20 годин кожна). Загальний обсяг підвищення кваліфікації склав 180 годин (6 кредитів ЄКТС), що підтверджено відповідним сертифікатом.

У результаті проходження науково-педагогічного стажування підготовано матеріали до розділу колективної монографії “International security studios: managerial, technical, legal, environmental, informative and psychological aspects” (“Міжнародні безпекові студії: управлінські, технічні, правові, екологічні, інформаційні та психологічні аспекти”).

Програма стажування

1.

Тема № 1. Презентація про академічну доброчесність

2.

Тема № 2. Порушення академічної доброчесності

3.

Тема № 3. Академічна доброчесність та онлайн-оцінювання

4.

Тема № 4. Ефективна політика академічної доброчесності у підготовці магістрів та аспірантів

5.

Тема № 5. Академічна доброчесність: плагіат

6.

Тема № 6. Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетенції студентів закладів вищої освіти

7.

Тема № 7. Уникнення плагіату та розвиток навичок академічного письма

8.

Тема № 8. Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (вимоги провідних світових видавництв та університетів)

9.

Тема № 9. Види плагіату та тлумачення схожості.

Звіти