EN   UK

Logo

 КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

 

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент Смолінська Олеся Євгенівна


Телефон кафедри: (032) 239-26-46 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50 
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua 

 

27-28 листопада в університеті відбувся Всеукраїнський форум «Сучасні технології соціокультурної діяльності». Співорганізатором Форуму є Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (м. Київ). Для участі у Форумі з’їхались представники ЗВО з Харкова, Полтави, Києва, Умані, Кам’янця-Подільського, Івано-Франківська, Рівненської, Запорізької, Кіровоградської, Херсонської, Волинської, Вінницької областей та Львівщини.

Детальніше: Всеукраїнський форум «Сучасні технології соціокультурної діяльності»

Саме так називався флешмоб до Дня працівників освіти, ініційований кафедрою філософії та педагогіки.
Скільки гарних фотографій! Скільки прекрасних слів подарували нам, викладачам, студенти! Ми справді відчули, що наша праця – високо поцінована, що ми – потрібні, що є для чого працювати над собою: щоби бути вартими Ваших, дорогі студенти, довіри та щирості. Дякуємо!

Детальніше: #привітай_викладача

Коли у повітрі пахне весною, прокидається птаство, разом із новим сонцем народжується і поезія. Вона повільно розтуляє очі, розправляє крила і готується полетіти в обшири творчості.
Детальніше: Легкість слова Шкраб’юка та калиновий цвіт поезії Калинця

Цьогоріч вже втретє проводиться Всеукраїнський студентський турнір з філософії. Оскільки команда нашого університету не новачок у таких змаганнях (і дух лицарства завжди з нами, і маємо досвід), то після наполегливих тренувань, ретельної підготовки, озброївшись найбільш грізною зброєю — знаннями, наші студенти, піднявши кинуту їм рукавицю-виклик, і, вигукнувши “Vae victis” (“Горе переможеним”), поїхали до Києва.
Детальніше: Лицарські поєдинки філософів


Легендарне яблуко, яке не раз прислужилося науці, висіло б на дереві й досі, якби не цікавість Єви...
11 лютого, починаючи з 2015 року, відзначається Всесвітній день жінок і дівчат у науці. Необхідність цього була визнана та закріплена відповідною резолюцією 70 сесії Генеральної Асамблеї ООН, “щоби досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність”.
Детальніше: Єва і наука

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13