EN   UA

Logo

 КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

 

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Смолінська Олеся Євгенівна


Телефон кафедри: (032) 239-26-46 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50 
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua 

 

2 червня 2021 року в нашому університеті для аспірантів, гарантів освітніх програм та науково-педагогічних працівників відбувся науково-практичний семінар із неформальної освіти й академічної доброчесності для гарантів освітніх програм, здобувачів освітньо-наукових програм та магістрантів ОП «Освітні, педагогічні науки». Доцільність його проведення була обумовлена необхідністю актуалізації інформації щодо освітніх процесів у вищій школі. Серед них чи не найбільш гострими є проблема формування передумов для здобування освіти протягом життя, зокрема через неформальну й інформальну освіту, впровадження практики визнання цих видів та академічної доброчесності як основи формування якості вищої освіти.

20210602 111017

Детальніше: Науково-практичний семінар «Неформальна освіта та набуття соціальних навичок (soft skills)....

У Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького 13–14 травня 2021 року відбувається і традиційна, і неординарна подія – Дні студентської науки. Традиційна, бо вкотре за ліком студенти зустрічаються з метою поділитися своїми науковими здобутками: хтось – першими, а хтось – уже придивляючись до її величності Науки.

Детальніше: Студентська наука – сьогодні, відродження України – завтра

Згідно із Законом України «Про вищу освіту» заміщення посад науково-педагогічного складу відбувається на основі конкурсу. Діючи у законодавчих рамках, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького оголосив конкурс на заміщення посад, для участі в якому у встановлені строки претенденти подали відповідні пакети документів.

11 травня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії, яка, на підставі вивчення документів, аналізу досягнень претендентів згідно із розробленими критеріями та зустрічі-співбесіди з претендентами, ухвалила низку кадрових пропозицій для розгляду на вчених радах Університету. Забезпечення рівних умов учасникам, прозорість та виразність підходів в оцінюванні гарантували об’єктивний неупереджений розгляд справ, а відповідна атмосфера – ділову бесіду між членами комісії та учасниками конкурсу.

Детальніше: Науково-педагогічний працівник ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького: компетентність та об’єктивні критерії...

Сьогодні всі ми опинилися в непростій ситуації. Карантин вплинув і на  дітей, і на дорослих, і, навіть, на студентів ;) Ви, напевно, вже сповна відчули його негативні наслідки на собі. Це, насамперед, дискомфорт як за дистанційного, так і за офлайн-навчання. Важливо пам’ятати при цьому, що саме Ваш рівень розвитку здатності до адаптації відіграє важливу роль у нелегкій справі залишатися активними в непростих обставинах.

Детальніше: Адаптація: кар’єра і навчання

В Україні з особливим пієтетом ставляться до ювілеїв діячів культури. Оскільки Леся Українка, разом із Тарасом Шевченком та Іваном Франком, входить до “канонічної” трійці українських культурних постатей-символів, тим більше — жінка, тим паче — представниця української еліти, її цьогорічне 150-ліття не могло залишитися непоміченим.

Детальніше: Ювілей Лесі Українки та педагогічний пошук: проєктне навчання у магістратурі