EN   UK

Logo

 КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

 

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент Смолінська Олеся Євгенівна


Телефон кафедри: (032) 239-26-46 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50 
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua 

 

Коли у повітрі пахне весною, прокидається птаство, разом із новим сонцем народжується і поезія. Вона повільно розтуляє очі, розправляє крила і готується полетіти в обшири творчості.
Детальніше: Легкість слова Шкраб’юка та калиновий цвіт поезії Калинця

Цьогоріч вже втретє проводиться Всеукраїнський студентський турнір з філософії. Оскільки команда нашого університету не новачок у таких змаганнях (і дух лицарства завжди з нами, і маємо досвід), то після наполегливих тренувань, ретельної підготовки, озброївшись найбільш грізною зброєю — знаннями, наші студенти, піднявши кинуту їм рукавицю-виклик, і, вигукнувши “Vae victis” (“Горе переможеним”), поїхали до Києва.
Детальніше: Лицарські поєдинки філософів


Легендарне яблуко, яке не раз прислужилося науці, висіло б на дереві й досі, якби не цікавість Єви...
11 лютого, починаючи з 2015 року, відзначається Всесвітній день жінок і дівчат у науці. Необхідність цього була визнана та закріплена відповідною резолюцією 70 сесії Генеральної Асамблеї ООН, “щоби досягти повного і рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність”.
Детальніше: Єва і наука

Навздогін Всесвітньому дню філософії (15 листопада 2018) хочеться ще раз повернутися до місця цієї науки у різних вимірах: особистому, науковому, соціальному. Мало хто із людей цивілізації ризикне стверджувати, що обійдеться і без неї. Однак це зовсім не перешкоджає тій же людині відповісти заперечно на питання: «Чи знаєте Ви філософію».
Детальніше: У «Магеллановому човні», або філософія відкриває обрії

   У кожного є свої права та обов’язки: у студентів та викладачів, керівників та адміністраторів. Але в університету є ще й справа честі: підготувати таких фахівців, які принесуть користь Україні, стануть твердою основою для її розвитку та благою надією на майбутнє.
Цього тижня низка випускових кафедр факультету ветеринарної гігієни, екології та права мали нагоду репрезентувати свої наукові, методичні та організаційні здобутки експертам з акредитації двох нових освітньо-професійних програм.

Детальніше: Справа честі університету

 • ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького

  Львів

  вул. Пекарська, 50

 • Приймальня ректора

  (032) 260-28-89

 • Приймальна комісія
  (032) 239-26-13