EN   UA

Logo

 КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

 

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Смолінська Олеся Євгенівна


Телефон кафедри: (032) 239-26-46 
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50 
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua 

  

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 1919 removebg preview

СМОЛІНСЬКА ОЛЕСЯ ЄВГЕНІВНА – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри філософії та педагогіки. У 1993 році закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника. 1999 року в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова захистила кандидатську дисертацію «Лінгводидактичні основи національно-мовного виховання особистості засобами українського фольклору» (спеціальність 13.00.02 – теорія та методика навчання української мови). У 2008 році здобула вчене звання доцента кафедри української мови.

У 2015 році в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка захистила дисертацію з теми «Теоретико-методологічні засади організації культурно-освітнього простору педагогічних університетів України», здобувши науковий ступінь доктора педагогічних наук. Від 2019 року – професор кафедри філософії та педагогіки.

Сфера наукових інтересів: педагогіка та психологія вищої освіти, сучасні технології та методики навчання, українська народна педагогіка, фольклор, освітній менеджмент.

Авторка понад 170 наукових праць, серед яких 3 навчальні посібники із грифом МОН України, 5 статей у виданнях із переліку Scopus, 5 – Web of Science. Автор і співавтор 5 монографій.

Відзнаки: нагороджена грамотами МОН України та голови Львівської обласної ради.

Здобутки: 3 місце Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач української мови у ВНЗ України - 2010».

Профілі у наукових мережах:

ORCID https://orcid.org/0000-0003-1612-2830

Scopus https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57200257842

Web of Science ResearcherID https://www.webofscience.com/wos/author/record/I-3223-2017

Google Scholar https://scholar.google.com/citations?user=Awy0O7sAAAAJ&hl=uk

КонтактиЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Дуцяк 2ДУЦЯК ІГОР ЗЕНОНОВИЧ – доктор філософських наук, кандидат технічних наук, професор, професор кафеди філософії та педагогіки. У 1979 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут.  1991 року в Фізико‑механічному інституті ім. Г. В. Карпенка АН СРСР захистив кандидатську дисертацію «Визначення циклічної тріщиностійкості сталей енергетичного обладнання в воді робочих параметрів для розрахунку ресурсу його роботи» (спеціальність 05.02.01 – матеріалознавство в машинобудуванні (промисловість)). У 2001 році у Львівському національному університеті імені Івана Франка здобув вчене звання доцента кафедри історії філософії.

У 2008 році в Київському національному університеті іметі Тараса Шевченка захистив дисертацію з теми «Методи формулювання гіпотез: теоретичні та практичні аспекти», здобувши науковий ступінь доктора філософських наук (спеціальність 09.00.06 – логіка). У 2011 році в Львівському державному інституті новітніх технологій та управління імені В'ячеслава Чорновола здобув вчене звання професора кафедри філософії та гуманітарних наук. Від 2024 року – професор кафедри філософії та педагогіки.

Сфера наукових інтересів: логіка, філософська онтологія, взаємодія етнічних спільнот.

Автор понад 100 наукових та навчально‑методичних праць, серед яких 1 навчальний посібник із грифом МОН України, 12 статей, опублікованих у журналах, які індексуються в бібліографічній і реферативній базі даних SCOPUS. Автор і співавтор 4 монографій.

Профілі у наукових мережах: ORCID ID: 0000-0001-8751-4001

Scopus Author ID: 6602094744.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


IMG 2162 removebg preview

ОГІРКО ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ – доктор філософії, доцент, заступник завідувача кафедри філософії та педагогіки. У 1978 році закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. 1987 року в спеціалізованій Вченій раді  Обчислювального Центру Сибірського Відділення АН СРСР (м. Новосибірськ) захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Дробово-раціональні чисельні алгоритми в квадратурних і кубатурних формулах” (спеціальність 01.01.07 – обчислювальна математика). У 2012 році здобув вчене звання доцента кафедри філософії та політології.

Сфера наукових інтересів: логіка, педагогічна риторика, політологія, релігієзнавство, етика, філософські засади сталого розвитку.

Автор понад 600 наукових праць, серед яких співавтор навчального посібника із грифом МОН України. Автор і співавтор 4 монографій.

Відзнаки: нагороджений грамотою Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН України.

Здобутки: нагороджений медаллю імені митрополита Андрея Шептицького за успіхи в підготовці вчителів християнської етики (1999 р.); нагороджений дипломом лауреата іменної премії Голіка-Гулі Карімова за результатами представлених наукових доповідей в 2006 р. на міжнародних науково-практичних конференціях (2007 р.); відзначений подякою Президента України за активну науково-педагогічну працю (2008 р.).

Контакти: ohirkooleh@gmail.com


IMG 2156 removebg preview

БАРТУСЯК ПАВЛО МИКОЛАЙОВИЧ – кандидат філософських наук, доцент, старший викладач кафедри філософії та педагогіки. У 2004 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. У 2015 році в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію «Реактивація філософії Ляйбніца у творах Жиля Дельоза» (спеціальність 09.00.05 – історія філософії). У 2022 році здобув учене звання доцента кафедри філософії та педагогіки.

Сфера наукових інтересів: філософія Нового Часу, сучасна французька філософія, філософський переклад

Автор понад 40 наукових праць, серед яких 3 статті із видань з переліку Scopus. Співавтор однієї монографії.    

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Якимович

ЯКИМОВИЧ ОЛЬГА НЕСТОРІВНА кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри філософії та педагогіки. У 2003 році закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка, спеціальність «Соціологія».

У 2011 році в Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування соціально-економічних знань учнів професійно-технічних навчальних закладів сфери обслуговування» (спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Сфера наукових інтересів: професійна педагогіка, соціологія, соціально-економічні знання, професійне самовизначення.

Авторка  47 наукових праць. Співавтор 3 монографій.

Наукові профілі:

https://scholar.google.com.ua/citations?user=n4f5xd4AAAAJ&hl=uk

https://orcid.org/0000-0002-2921-7778

КонтактиЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 


Zaverukha 22

ЗАВЕРУХА ОЛЬГА ЯРОСЛАВІВНА –  кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри філософії та педагогіки. У 2017 році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ. У 2020 році у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля захистила кандидатську дисертацію «Соціально-психологічні особливості проявів адикції та їх корекція у підлітків з сімей трудових мігрантів» (спеціальність 19.00.05 – соціальна психологія; психологія соціальної роботи).

Сфера наукових інтересів: соціальна, вікова та педагогічна психологія.

Авторка понад 60 наукових праць, серед яких 2 статті із видань Scopus, 5 – Web of Science.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профілі у наукових мережах:

Google Scholar

ORCID

Publons

Scopus

Бібліометрика української науки


IMG 2872 removebg preview

КУПЧАК ТЕТЯНА ЗЕНОВІЇВНА керівник відділу соціально-культурного розвитку університету, старший викладач кафедри філософії та педагогіки. У 1987 році закінчила диригентське відділення Львівського державного музичного училища. У 1992 році закінчила диригентський факультет Львівської державної консерваторії ім. М. В. Лисенка; 1992–2001 рр. працювала заступником директора з національного виховання СШ № 80 м. Львова; 2001-2011 рр. – проректор ЛНАУ з науково-педагогічної та виховної роботи. Голова науково-методичної комісії із виховної роботи науково-педагогічних працівників ЗВО Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Сфера наукових інтересів: Громадянське виховання студентів вищих навчальних аграрних закладів України у позаавдиторній музично-виконавській діяльності.

Відзнаки: У 2010 році удостоєна почесного звання «Заслужений працівник культури України». Нагороджена трудовою відзнакою Міністерства аграрної політики України «Знак пошани», знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» Ш і ІІ ступенів.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


MachynskaМАЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА – доктор педагогічних наук, професор; професор кафедри філософії та педагогіки. У 1994 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. 2006 року в Інституті педагогіки і психології професійної освіти АПН України захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата педагогічних наук «Модульна організація загально-педагогічної підготовки майбутніх вчителів в умовах коледжу» (спеціальність 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти). У 2011 році здобула вчене звання доцента кафедри педагогіки та соціальної роботи. У 2013 році захистила дисертацію з теми «Теоретичні і методичні засади педагогічної освіти магістрантів вищого навчального закладу непедагогічного профілю» здобувши науковий ступінь доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти, Київський університет імені Бориса Грінченка. Від 2021 року – професор кафедри початкової та дошкільної освіти.

Сфера наукових інтересів: професійно-педагогічна підготовка фахівців в умовах магістратури, профілактика та шляхи подолання професійного вигорання педагогів; освіта дорослих; професійне зростання упродовж життя (акмеологічний підхід).

Авторка і співавторка понад 150 наукових праць, серед яких 3 навчальні посібники, 6 статей із видань з переліку Web of Science. Автор і співавтор 5 монографій.

Здобутки: член спеціалізованої вченої ради К. 35.052.24 (Національний університет «Львівська політехніка»); голова спеціалізованих вчених рад для проведення разового захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії (ДФ 35.051.006; ДФ 35.051.019; ДФ 35.051.015) – Львівський національний університет імені Івана Франка; член редколегій: Науковий журнал «Неперервна освіта: акмеологічні студії» (м. Київ); фахове видання «Вісник Львівського національного університету імені Івана Франка: Серія педагогічна»; керівник трьох захищених аспірантів.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


МАРТИН В.Д

МАРТИН ВОЛОДИМИР ДМИТРОВИЧ - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та педагогіки. У 1972 році закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт»; у 1985 році захистив дисертацію з теми: «Методи поточного контролю спеціальної фізичної підготовленості важкоатлетів високої кваліфікації»; у 1988 році присвоєне вчене звання доцента.

Сфера наукових інтересів: педагогіка вищої освіти; теорія та методика професійної підготовки у вищій освіті.

Автор понад 120 наукових статей, 2 монографій, 5 авторських свідоцтв та патентів на виходи, 7 наукових праць, опублікованих у міжнародних наукових виданнях, підготовлені й видані 4 навчально-методичні посібники.

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Профілі у наукових мережах:

ORCID https://orcid.org/0000-0001-6100-4724

Google Scholar 
https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=list_works&hl=uk&user=1GhdeMUAAAAJ


Korniat

КОРНЯТ ВІРА СТЕПАНІВНА – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри філософії та педагогіки (за сумісництвом). У 1994 році закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, у 2002 році – Львівський національний університет імені Івана Франка. 2015 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка захистила дисертацію на здобуття наукового ступені кандидат педагогічних наук за темою «Формування діагностичних умінь майбутніх соціальних педагогів у процесі професійної підготовки в педагогічних коледжах» (спеціальність 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти). У 2020 році здобула вчене звання доцента кафедри спеціальної освіти та соціальної роботи.

Сфера наукових інтересів: професійна підготовка фахівців у закладах вищої освіти, психологія вищої освіти, сучасні технології та методики навчання, особливості навчання у ЗВО людей з інвалідністю.

Авторка понад 50 наукових праць, серед яких 1 монографія, 2 навчально-методичні  посібники, 3 статті у наукових виданнях, включених до наукометричної бази даних Scopus, 3 – Web of Science.

Відзнаки: нагороджена грамотами голови Львівської міської ради

Здобутки: спеціальної програми обміну викладачів на стажування в Університеті імені кардинала Стефана Вишинського (м. Варшава, Польща) в рамках програми Erasmus+ KA 107

Контакти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru