КАФЕДРА ФІЛОСОФІЇ ТА ПЕДАГОГІКИ

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Смолінська Олеся Євгенівна

Телефон кафедри: (032) 239-26-46
Адреса кафедри: 3-й поверх адміністративного корпусу, вул. Пекарська, 50
E-mail: philosophy@lvet.edu.ua

Цьогоріч вже втретє проводиться Всеукраїнський студентський турнір з філософії. Оскільки команда нашого університету не новачок у таких змаганнях (і дух лицарства завжди з нами, і маємо досвід), то після наполегливих тренувань, ретельної підготовки, озброївшись найбільш грізною зброєю — знаннями, наші студенти, піднявши кинуту їм рукавицю-виклик, і, вигукнувши “Vae victis” (“Горе переможеним”), поїхали до Києва.

Саме там, у Київському університеті імені Бориса Грінченка, трьом блискучим юристам (у недалекому майбутньому) Юліану Гриці, Ірині Тарас та Марті Васько належало сповнити свою місію: не просто показати, що ми не ликом шиті, а перемогти.
Перші раунди змагань показали, що зусилля були потрачені не марно: за результатами першого туру ми вибороли третє місце. Проте доля всіх, хто стає на прю, визначена давно: aut cum scuto aut in scuto. Наша команда гідно змагалася, результатом цього стало шосте місце серед сімнадцяти команд другої ліги (непрофільних ЗВО).

Пишаємося перемогою представників нашого університету, команди “Vae victis”, над суперниками, але ще більшу перемогу вони здобули поборовши власні страхи, невпевненість та прагнення злитися із натовпом тих, хто купався в морі щоденних розваг суспільства споживання навіть не думаючи про далекі білосніжні вершини Матері Наук — Філософії.