КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

Згідно з регламентами № 21 проведення XVI літньої Універсіади України та № 53 проведення XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики з 7 по 12 червня 2021 у м. Хмельницькому відбуваються фінальні змагання з важкої атлетики за програмою XVI літньої Універсіади України. У змаганнях беруть участь команди з 17 областей України та 32 закладів вищої освіти.Кількість учасників змагань – 110 студентів-спортсменів закладів вищої освіти, з них – 37 жінок та 73 чоловіків. Студент 3-курсу ФВГЕП нашого університеу, майстер спорту України, багаторазовий призер чемпіонатів України Махмудов Ельтибар-Олег з результатами "123 кг." у першій вправі "ривок", та "145 кг." у дугій – "поштовх"- виборов бронзу Універсіади України у "ривку" та сумі двоборства у ваговій категорії до 73 кг.