КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

27 серпня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького відбулося відкриття першого залу на Львівщині для турнірів із змішаних бойових мистецтв. Ця подія сталася завдяки співпраці керівництва університету та нашого випускника, багаторазового призера чемпіонатів України та Європи з вільної боротьби, президента клубу СК «Галицькі Леви» Олексія Доманицького. Знагоди відкриття залу тут відбувся Всеукраїнський турнір змішаних бойових мистецтв UFMMA «КУБОК ГАЛИЦЬКІ ЛЕВИ», який,власне, і був присвячений відкриттю у місті Львові першого залу змішаних бойових мистецтв.

Треба сказати, що турнір був видовищним. Спортсмени змагалися я справжні леви. Президент клубу СК «Галицькі Леви» Олексій Доманицький вручив подяки засприяння в розвитку культури і спорту завідувачу кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я доценту Богдану Семеніву, декану факультету громадського розвитку та здоров’я професору Руслану Пеленю та ректору університету професору Володимиру Стибелю.

Пресслужба