КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

24 червня 2022 студенти спеціальності 017 Фізична культура і спорт складали комплексний кваліфікаційний іспит на здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».
Комплексний кваліфікаційний іспит дозволил оцінити реальні знання, сформованість умінь та навичок, компетентностей якими має володіти сучасний випускник навчального закладу вищої освіти з кваліфікацією бакалавра Фізична культура і спорт.

Вітаємо наших перших випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З Ґжицького спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" з успішним складанням кваліфікаційного іспиту!

Вітаємо Вас з довгоочікуваною подією, яка без сумніву, вимагала повної віддачі! Нехай перед Вами відкриються всі двері, і обрана професія приносить радість, благополуччя та результат!