EN   UA

logo

 

 КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

    telegram

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

IMG 20231108 173749 793

Доцент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького Роман Проць провів навчально-методичний семінар на Вінниччині, напередодні старту регіональних футзальних змагань. Роман є провідний фахівець Комітету арбітражу Асоціації футзалу України.
Більше двадцяти арбітрів футзалу Вінницької області взяли участь у навчально-методичному семінарі та змогли отримати найсучасніші методичні рекомендації щодо тлумачення багатьох аспектів чинних Правил гри. Було проведено теоретичне тестування за допомогою спеціальних засобів, які миттєво виводили на екран аналіз загальних результатів у вигляді кольорових відсоткових діаграм та відповідних графіків. Це дало змогу швидко визначити пріоритетні напрями для дискусії.

Найбільш жвавий інтерес учасники проявили до нових аспектів ЗОГМу та епізодів з контактами мʼяча і руки, особливо в частині, коли після цього забивається гол. Не оминули увагою і ситуації зміщення воріт, дотримання процедури виконання усіх видів ударів та аспектів застосування дисциплінарних санкцій.
Підводячи підсумки, керівник Асоціації футзалу Вінничини Юрій Максименко висловив вдячність Романові Процю та його помічникам за якісно проведений семінар та запросив фахівців Комітету арбітражу до наступної зустрічі.

Допис підготував Назарій Іваницький, асистент кафедри

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru