КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

DSC 1361

15 січня 2024 року під час зустрічі очільника Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького в. о. ректора, професора Івана Парубчака, завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Богдана Семеніва та директора Комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський фаховий коледж спорту” Андрія Окопного підписано договір про співпрацю між закладами освіти у сфері фізичної культури та спорту.

Відповідно до умов цього договору підписанти зобов’язуються сприяти розвитку фізичної культури і спорту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького і “Львівському фаховому коледжі спорту” та загалом у Львівській області. Зокрема освітні заклади спільно працюватимуть над удосконаленням фізкультурно-оздоровчого та навчально-тренувального процесів своїх учнів та студентів, підвищенням рівня їхньої спортивної підготованості.

Також в. о. ректора, професор Іван Парубчак та директор Андрій Окопний домовилися про сприяння в організації та проведенні фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів з учнівською та студентською молоддю, висловили підтримку щодо участі учнівської та студентської молоді в регіональних, всеукраїнських, міжнародних фізкультурно-оздоровчих, спортивно-масових заходах, навчально-тренувальних зборах, навчально-дослідних проєктах, науково-практичних конференціях, обумовили подальшу науково-методичну співпрацю та обмін науковим і педагогічним досвідом шляхом надання консультацій, проведення лекцій, практичних занять працівниками обох закладів освіти.

DSC 1379

DSC 1384

Переконані, що наша співпраця складеться успішно, разом зможемо досягнути поставлених цілей, реалізувати заплановані програми підготовки фахівців та підвищити якість надання освітніх послуг в Університеті та Коледжі.

Допис підготував Богдан Семенів, завідувач кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я