КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

1

15 травня 2024 року у м. Львові пройшли змагання з регбі-7 серед жіночих команд у межах ХІХ Літньої Універсіади України. Турнір, що відбувся на стадіоні “Юність”, зібрав кращі університетські команди з усієї країни.

Команда Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького здобула бронзову медаль.
Організатори відзначили високий рівень підготовки учасниць і значний інтерес глядачів. Змагання стали платформою для обміну досвідом і зміцнення дружніх стосунків між студентськими командами.

1

Керівництво Університету вітає студенток з успішним виступом та бажає подальших успіхів на спортивних аренах!

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я