КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

1

З 22 по 27 травня 2024 року у місті Умань пройшов Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років.
Студент факультету громадського розвитку та здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького Володимир Савчин здобув дві золоті медалі у веслуванні на байдарках і каное, клас С-1 на дистанції 500 м та клас С-2 на дистанції 500 м разом із Тарасом Кузиком.

1

Керівництво Університету вітає Володимира з його досягненнями та бажає подальших успіхів на спортивних аренах!

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я