КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

1

9 червня 2024 року в нашому рідному місті відбувся Всеукраїнський турнір з армрестлінгу на підтримку сил оборони України «КУБОК ЛЕВА». Змагання проходили у Торгово-розважальному комплексі «Victoria Gardens». Участь у турнірі взяли 256 учасників зі 17 областей України. У змаганнях брали участь жінки та чоловіки у таких вікових категоріях: юнаки U11, юнаки U13, юнаки U15, юнаки U18, дорослі та параспортсмени. Усі спортсмени показали високий рівень підготовки та запеклу боротьбу.

1

Завдяки активній участі спортсменів, партнерів та всіх небайдужих громадян, організаторам вдалося зібрати 155 700 грн, які використають на потреби Збройних Сил України!
Команда з армрестлінгу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького складалася із 10 осіб та здобула такі результати:
- Ростислав Лисик ‒ 2 місце ліва рука, 2 місце права рука;
- Павло Снєда ‒ 3 місце ліва рука, 3 місце права рука;
- Володимир Мисько ‒ 3 місце ліва рука, 2 місце права рука (параармрестлінг);
- Володимир Ковацький ‒ 3 місце ліва рука, 2 місце права рука (параармрестілнг).
У суддівстві змагань активну участь брав студент першого курсу Петро Комаринський (секретар) та студент другого курсу Михайло Дерефінка. Обидва отримали посвідчення судді з армрестлінгу.
Одним із організаторів цього заходу є асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я Львівського національного університету ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького Назарій Іваницький, який активно розвиває армрестлінг у нашому Університеті.
Команда Університету розпочала підготовку до Універсіади, яка відбудеться наприкінці літа.

1

Керівництво Університету вітає студентів з їхніми досягненнями та бажає їм подальших успіхів на спортивних аренах!

Допис підготував Назарій ІВАНИЦЬКИЙ, асистент кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я