КАФЕДРА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, СПОРТУ  І ЗДОРОВ’Я

Завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений тренер України, майстер спорту України,
суддя міжнародної категорії Семенів Богдан Степанович

e-mail: kfvsiz@lvet.edu.ua

телефон № (0322)- 239- 26-63

ф 2

15 липня 2024 року у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького під час ХІХ літньої універсіади з вільної та греко-римської боротьби відбулася робоча зустріч виконувача обов’язків ректора Університету, доктора наук з державного управління, професора Івана Парубчака, декана факультету громадського розвитку та здоров’я, доктора ветеринарних наук, професора Руслана Пеленя та завідувача кафедри фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидата педагогічних наук, доцента, Заслуженого тренера України, майстра спорту України, судді міжнародної категорії Богдана Семеніва зі заступником голови комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Олександром Ігнатком і заступником начальника Львівської філії комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Андрієм Босим.

ф 1

У процесі спілкування було обговорено питання важливості популяризування спорту серед молоді, зокрема Універсіада проводиться з метою підтримки та розвитку фізичної культури і спорту, а саме вільної та греко-римської боротьби у закладах вищої освіти. Також ціллю таких спортивних подій є масове залучення здобувачів вищої освіти до занять спортом, їх підготовка до міжнародних змагань серед студентів.

Учасники зустрічі, окрім того, окреслили деякі плани стосовно подальшої співпраці, яка полягатиме в організації та проведенні на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького так званих School games для активного залучення різних верств населення – шкільної та студентської молоді – до рухової активності, використовуючи естафети, рухові ігри.

Віримо в успішну реалізацію задуманого, адже спільними зусиллями можна втілити чимало корисних ідей.

ф 3

Пресслужба