КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

1

Науково-педагогічні працівники факультету економіки та менеджменту Степан Поперечний (кафедра маркетингу), Віталій Душка, Оксана Саламін, Дмитро Соломонко (кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича) завершили навчальні курси “Маркетинг ІТ-продуктів” та “Менеджмент у продуктовому ІТ”, що проводились компанією Genesis.

1

Слухачі опанували особливості життєвого циклу інноваційного ІТ-продукту, ознайомилися зі специфікою метрик вимірювання ефективності маркетингових каналів.
Набуті науково-педагогічними працівниками знання і навички будуть використані для розробки робочих програм з відповідних дисциплін та сприятимуть підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти.

Допис підготували Оксана САЛАМІН, Дмитро СОЛОМОНКО