КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

001

13 червня 2024 року кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича, Проєкт ЄС “Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні” та Львівська Аграрна палата (стейкхолдер кафедри) запрошують агровиробників та експертів взяти участь у навчально-інформаційному заході: “Належна аграрна практика та роль сільськогосподарського дорадництва в умовах війни та повоєнного періоду”, який відбудеться у місті Львові.

Метою заходу є обговорення належної аграрної практики (Good Agricultural Practice, GAP), яка відіграє важливу роль у сучасному сільському господарстві. Ця практика спрямована на забезпечення сталого розвитку, покращення якості продукції та захист навколишнього середовища.
Крім того, захід буде присвячено вивченню того, як підтримка системи аграрних знань та інновацій (Agricultural Knowledge and Innovation System, AKIS) може сприяти ефективному впровадженню цих практик.
Контактна особа для реєстрації учасників:
Ігор Вуйцик,
контактний телефон 0679746981.

Програма заходу в додатку.

Кафедра економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича