КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК

E-mail: economyfem@gmail.com

vstupp

1

18 червня 2024 року здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету економіки та менеджменту денної форми навчання зі спеціальності 051 «Економіка» успішно склали атестаційний екзамен.

Підсумковий контроль результатів навчання здобувачів вищої освіти у формі атестаційного екзамену дав змогу здобувачам продемонструвати компетентності, які визначено освітньо-професійною програмою «Економіка підприємства».

1

Екзаменаційна комісія у складі Павла Музики, Василя Чемериса, Оксани Саламін, Ірини Урбан (секретар комісії) та професора Євгена Палиги (Українська академія друкарства) побажали студентам успішного складання іспиту, який відбувався в очному форматі.
Екзаменаційний білет містив завдання різного рівня складності, дозволив здобувачам вищої освіти всебічно представити набуті знання та компетентності.

1

За результатами наданих відповідей та перевірки завдань, знання усіх здобувачів вищої освіти оцінено позитивно.

1

Щиро вітаємо перших студентів-випускників спеціальності 051 «Економіка» бакалаврського рівня вищої освіти з успішно складеним підсумковим атестаційним екзаменом та очікуємо на їх подальше навчання в магістратурі.

Допис підготували Оксана САЛАМІН, доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича, , гарант ОПП «Економіка підприємства», Оксана ДАДАК, доцент кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І. В. Поповича