EN   UA

 

q.png

КАФЕДРА ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОГО ІНСПЕКТУВАННЯ

 Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук, доцент Cімонов Маріан Романович 

 e- mail: vsi@lvet.edu.ua 

fecebookinstagram    telegramm

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Історія кафедри бере початок з відкриття в 1881 році у Львові самостійної ветеринарної школи. З перейменуванням у 1897 році ветеринарної школи у Львівську ветеринарну академію активно стала розвиватися і ветсанекспертиза, яка почалася з курсу „Огляд тварин і м’яса” та „М’ясознавство”. У різні роки (1881 - 1921) ці курси викладали професори Баранський А., Прус Я., Грабовський М., Марковський 3., Голобут Т., доктор ветмедицини Готліб А., але особливої уваги заслуговує професор Альфред Травінський, який створив окрему кафедру під назвою „Заклад науки про харчові продукти тваринного походження”, до якої у 1930 році був приєднаний курс „Гігієна молока”. З кінця 1930-х років кафедра стала називатись „Науково-дослідний інститут ветсанекспертизи”, а з  1945 року – кафедра «Ветеринарно-санітарної ветсанекспертизи з основами технології і стандартизації продуктів тваринництва», а з  1989 року кафедра «Ветеринарно- санітарної і радіологічної експертизи, стандартизації та сертифікації». На початку 2018 року кафедра «Ветеринарно- санітарного інспектування».

Кафедрою завідували доценти: Колоболотський Г.В., Берченко М.В., Гончарук І.С., Івасик Б.Д., Семанюк В.І., Остап`юк Ю.І.,  професори:  Андрієвський І.І.,Кравців Р.Й, Козак М.В., Стибель В.В., Козенко О.В.

Працівниками кафедри за останні 5 років опубліковано понад 100 наукових публікацій, є співавторами понад 10 підручників, 40 навчально- методичних посібників, понад 20 патентів на винахід України. Працівниками кафедри проходили стажування у профільних навчальних закладах США, Польщі, Словаччини.  

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru