Колектив кафедри ветеринарно-санітарного інспектування
- Деталі
-
Опубліковано: 20 вересня 2020
-
Перегляди: 5746
Сімонов Маріан Романович – в.о. завідувача кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, доктор ветеринарних наук, професор.
ОСВІТА: вища, у 2003 закінчив Львівську державну академію ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2007 році закінчив навчання у аспірантурі Інституту біології тварин НААН та захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата ветеринарних наук на тему «Вікові особливості формування імунітету проти хвороби Гамборо і антиоксидантного статусу та методи їх корекції у курей кросу ISA BROWN» за спеціальністю 03.00.04 - біохімія. У 2012 було присвоєне вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності «біохімія». У 2016 році захистив докторську дисертацію на тему «Біохімічний та гормональний статус у здорових і хворих на кетоз високопродуктивних корів» на здобуття ступеня доктора ветеринарних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія. У 2023 році отримав вчене звання професора кафедри втеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького.
КАР’ЄРА: З 2004 р. по 2007 р. навчався в аспірантурі Інституту біології тварин НААН, після закінчення якої в 2007 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальностю 03.00.04 - біохімія.
Після закінчення аспірантури працював у Інституті біології тварин НААН на посадах завідувача сектору клінічної біохімії, старшого та провідного наукового співробітника лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З вересня 2016 по лютий 2018 р. – доцент кафедри біотехнології та радіології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.
З лютого 2018 р. завідувач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, лабораторна справа, біохімія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Є автором понад 100 публікацій, з них: 89 наукових праць, довідник, два практичні посібники, два деклараційних патенти на винахід, п’ять методичних рекомендацій та технічні умови України. П’ять статей опубліковано у журналах, які цитуються в наукометричних базах даних Scopus та Web of Science.
Підвищення кваліфікації та стажування:
- Вроцлавський природничий університет, Польща, «Wdrażanie koncepcji „Jedno zdrowie- One health” poprzez kontrolę bezpieczeństwa w łańcuchu żywności zgodnie z wytycznymi UE», 20.01-20.02.2023 р.
- Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ, «Розвиток інноваційних професійних компетентностей в педагогічній діяльності», 31.10-11.11.2022 р.
- Кавказький міжнародний університет, м. Тбілісі, Грузія, “Improving skills in laboratory practice for agro-food specialists in Eastern Europe”, 22.10- 26.10.2019р.
ПЕРЕЛІК ЗАКРІПЛЕНИХ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН:
1.Системи управління безпечністю харчових продуктів та кормів.
- Лабораторна справа у гігієні харчових продуктів.
- Управління якістю та безпечністю продуктів харчування.
- Маркування та фальсифікація харчових продуктів.
ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ:
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.826.01 при Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького.
Член спеціалізованої вченої ради Д 35.368.01 при Інституті біології тварин НААН.
Гарант освітньої програми «Ветеринарна, гігієна, санітарія і експертиза».
Брав участь у проєкті Європейського Союзу «Erasmus + Projekt: Ag-Lab».
Член редакційної колегії Наукового вісника ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Член наукової експертної групи з оцінки ризиків Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Відзнаки: Подяка Міністерства освіти і науки України. Подяка міського голови м. Львова.
НАУКОМЕТРІЯ:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=56661988300
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/1898173
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=Zy55_fQAAAAJ&hl=uk&authuser=2
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-6691-6773
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
САЛАТА ВОЛОДИМИР ЗЕНОВІЙОВИЧ – професор кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, доктор ветеринарних наук, професор.
Освіта: вища, у 1993 закінчив з відзнакою Львівську академію ветеринарної медицини і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 1997 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Фізіологічні процеси у бугайців під впливом свинцю, цинку, заліза та тетравіту і ветеринарно-санітарна експертиза виробленої при цьому яловичини» за спеціальностями: 16.00.10 – фізіологія тварин; 16.00.06 – ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва. Стипендіат Кабінету Міністрів України. У 2003 року Міністерством освіти і науки України йому було присвоєно вчене звання доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. У 2002–2014 рр. – вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 35.826.03. У 2019 році захистив докторську дисертаційну роботу на тему «Теоретичне та експериментальне обґрунтування гігієнічних критеріїв оцінки безпечності яловичини за холодильного зберігання» за спеціальністю 16.00.06 – гігієна тварин та ветеринарна санітарія. У 2021 року йому було присвоєно вчене звання професора кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Кар’єра: 1993-1997 рр. – аспірант кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького з відривом від виробництва (спеціальність ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва). З 1997 року працював асистентом кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2000 року старший викладач кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2001 року в.о. доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2003 року доцент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 2021 року – професор кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, фармакологія та токсикологія.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 300 праць, серед яких є 3 монографій (у співавторстві), 42 патенти на корисну модель, 3 технічних умов, 65 методичних рекомендацій з ветеринарної гігієни, санітарії і експертизи, 4 статті в періодичних виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази Web of Science, 11 статей в періодичних виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus.
Підвищення кваліфікації: 1. Проходив підвищення кваліфікації в Інституті післядипломного навчання Білоцерківського державного аграрного університету за спеціальністю «Ветеринарна медицина» згідно програми: методологія викладання ветеринарно-санітарної експертизи з основами технології і стандартизації продуктів тваринництва та гігієни харчових продуктів для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації за 99 годинною програмою з 15 лютого по 26 лютого 2016 року.
- Проходив підвищення кваліфікації в ННІ післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування за спеціальністю "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності" згідно програми для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації за 108 годинною програмою з 20 лютого по 03 березня 2017 року.
- Пройшов стажування на кафедрі гігієни харчових продуктів та охорони здоров’я споживачів у Вроцлавському природничому університеті (Республіка Польща). Одержав сертифікат, що засвідчує проходження стажування з 02.09.2020 р. по 02.10.2020 р. 12,0 ECTS 360 год.
- Пройшов підвищення кваліфікації в Інституту ветеринарної медицини НААН Тернопільська дослідна станція за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Одержав посвідчення (№ 1/2023), що засвідчує проходження підвищення кваліфікації з 16.01.2023 року по 16.03.2023 року 12,0 ECTS 360 год.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
- Гігієна харчових продуктів і кормів.
- Ветеринарно-санітарне інспектування первинної переробки тварин і продуктів забою.
- Радіологічний ветеринарно-санітарний контроль.
Додаткові відомості: Експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальностями: 211 «Ветеринарна медицина» і 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». Член редакційної колегії фахових наукових журналів «Науковий вісник Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького» та «Ukrainian Journal of Veterinary and Agricultural Sciences». Член спеціалізованої вченої ради з присудження наукового ступеня доктора наук Д 35.826.03 ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького.
Наукометрія:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57216670796
Web of Science: https://app.webofknowledge.com/author/record/32036422
Publons; https://publons.com/researcher/1763502/volodymyr-salata/
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=-6RW7hsAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-7175-493X
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
ДАШКОВСЬКИЙ ОЛЕГ ОСТАПОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Освіта: вища, У 1996 році з відзнакою закінчив Львівську академію ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького. Кваліфікація – лікар ветеринарної медицини (спеціалізація ветсанекспертиза, ветсанітарія).
У 2001 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Молочна продуктивність корів і ветеринарно – санітарна експертиза молока в зонах техногенного забруднення свинцем за корекції метіонатами заліза, міді та вітаміном Е”, та отримав науковий ступінь кандидата ветеринарних наук зі спеціальності гігієна тварин та ветеринарна санітарія (16.00.06). Диплом кандидата наук ( ДК № 013967 від 2.03.2002 р.) У 2004 отримав диплом доктора філософії.
У 2008 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи, стандартизації та сертифікації (атестат № 019450 від 3.08.2008 року).
У 2019 році отримав посвідчення експерта з акредитації освітніх програм під керівництвом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
Кар’єра: 1998-2000 рр. – аспірант кафедри ветеринарно – санітарної і радіологічної експертизи Львівської академії ветеринарної медицини з відривом від виробництва (спеціальність ветеринарно – санітарна експертиза). З 14.01.2001 по 15.07.2005 асистент кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи Львівського університету ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького. З 1.08.2005 року по даний час – доцент кафедри ветеринарно – санітарного інспектування Львівської національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.
З 26.01.2004 по 12.10.2009 рр. заступник декана факультету заочної освіти Львівської національної академії ветеринарної медицини імені С.З. Ґжицького.
Коло наукових інтересів: ветеринарно – санітарна експертиза молока і молочних продуктів, м’яса та м’ясних виробів, якість і безпечність органічних продуктів харчування, заходи щодо усунення ксенобіотиків з харчового ланцюга.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 70 праць, з них: наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science); монографія, посібник, навчально-методичні праці, практичні рекомендації, патенти України на корисну модель та технічні умови України.
Підвищення кваліфікації: Інститут ветеринарної медицини НААН. Тернопільська дослідна станція. Посвідчення про підвищення кваліфікації № 2/2023 видане 16.03.2023 р. “Інноваційні технологічні підходи до переробки і зберігання та визначення безпечності і якості харчових продуктів (молока і молочних, м’яса і м’ясних виробів)”. 10,0 ECTS (360 год.).
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
- Гігієна харчових продуктів і кормів.
- Ветеринарно – санітарне інспектування молока і молочних продуктів.
- Товарознавство харчових продуктів.
- Food and feed hygiene (для студентів іноземців).
Додаткові відомості: член Міжнародної організації захисту сільськогосподарських тварин.
Наукометрія:
Web of Science: https://app.webofknowledge.com/author/record/32498555
Publons: https://publons.com/researcher/1763495/oleh-dashkovskyy/
Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?hl=en&user=H8_ITO8AAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0001-5505-4426
E-mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
БІНКЕВИЧ ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, доцент.
Освіта: вища, у 1992 році закінчив з відзнакою Львівську академію ветеринарної медицини. У 1993–1995 роках навчався в аспірантурі при кафедрі ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
У 1997 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальностями: 16.00.10 – фізіологія тварин, 16.00.06 – ветеринарна санітарія, ветеринарно-санітарна експертиза і гігієна переробки продуктів тваринництва році на тему „Вплив марганцю і кобальту та їх хелатів на фізіологічні процеси, продуктивність та м’ясні якості курчат-бройлерів”. 19 червня 2003 року Міністерством освіти і науки України присвоєно вчене звання доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького. . 24 листопада 2007 року отримано диплом доктора філософії (КН №015390). Стипендіат Кабінету Міністрів України. Педагогічний стаж – 32 роки.
Кар’єра: Після закінчення Львівської академії ветеринарної медицини (1992 рік) працював ветеринарним лікарем у птахорадгоспі “Яворівський”.
З січня 1996 року по червень 2000р. працював на посаді асистента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. З 1 червня 2000 року по 21 грудня 2001 р. працював на посаді старшого викладача кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи.
21 грудня 2001 року переведений на посаду доцента кафедри ветеринарно-санітарної і радіологічної експертизи. У 1998 – 2001 роках – секретар вченої ради факультету харчових технологій. Стипендіат Кабінету Міністрів України. З січня 2001 по жовтень 2015 року працював на посаді вченого секретаря вченої ради університету та завідувача аспірантурою, був членом вченої ради та ректорату університету.
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, ідентифікація та склад харчових продуктів, ветеринарно-санітарне інспектування харчових продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: – автор і співавтор понад 245 науково-методичних праць, серед яких понад 30 науково-методичних праць, 10 підручників,10 патентів України на корисну модель, а також наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних науко метричних баз даних (Web of Science).
Підвищення кваліфікації: 1. Національний університет біоресурсів і природокористування України ННІ післядипломної освіти за категорією "Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності (свідоцтво про підвищення кваліфікації - СС 00493706/001925-17) (108 год.) 20.02.-03.03.2017.2. МОН України, НМЦ вищої та фахової перед вищої освіти. Експрес – курс «Основи тестології та розробки тестових завдань та практична частина» Сертифікат №1, червень 2022р. (30 год). 3. Білостоцький університет, Республіка Польща. За категорією «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення,перспективи». Сертифікат №45, 17.10 - 25.11 2022 р. (180 год.)
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
- Ветеринарно-санітарне інспектування харчових гідробіонтів.
- Ветеринарно-санітарне інспектування харчових продуктів рослинного походження.
- Ветеринарно-санітарне інспектування дичини та мисливствознавство.
- Експертиза харчових продуктів у судочинстві України.
- Ветеринарно-санітарне інспектування харчових яєць та апіпродуктів.
Додаткові відомості:
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України. Відмінник аграрної освіти та науки. За видатні заслуги в розвитку польсько-української регіональної, наукової і культурної співпраці нагороджений Кавалерським Бронзовим Хрестом «За Заслуги».
Наукометрія:
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/1097271
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=HwmL3lsAAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0009-0001-6234-7814
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., binkevych_volodymyr @ukr.net
Сусол Наталія Ярославівна - доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат технічних наук, доцент.
Освіта: У 2004 році закінчила Національний університет “Львівська політехніка” та здобула кваліфікацію «Магістр з управління якістю». У 2008 році захистила кандидатську дисертацію “Науково–технічні засади вдосконалення нормативного забезпечення якості послуг закладів ресторанного господарства”, присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності 05.01.02 стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення. У 2013 році присвоєно вчене звання доцента кафедри харчових технологій, готельної та ресторанної справи.
Кар’єра: з 1 грудня 2004р. до 31 грудень 2007р. аспірантка Національного університету «Львівська політехніка». В період з травня 2006р. до червня 2008р. - інженер органу сертифікації послуг «ЛьвівПОЛІСЕРТ» НУ «Львівська політехніка» за сумісництвом.
З 1 вересня 2008р. асистент кафедри харчових технологій та ресторанної справи Львівського інституту економіки і туризму, а з 2011р. на посаді доцента цієї ж кафедри. З вересня 2018р. до березня 2021р. була деканом факультету туризму, готельної та ресторанної справи Львівського інституту економіки і туризму.
З липня 2021р. - завідувач відділу забезпечення якості освіти та акредитації Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, за внутрішнім сумісництвом доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування.
Відзнаки: Почесна грамота Львівської обласної адміністрації. Подяка Міністерства освіти і науки України.
Коло наукових інтересів: системи управління якістю; міжнародні системи сертифікації продукції та послуг, якість та безпечність харчових продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор і співавтор понад 70 наукових та науково-методичних праць. З них –1 монографія, 3-колективні монографії, 1- навчальний посібник, 2- навчальні посібники за загальною редакцією, понад 50 публікацій у фахових виданнях, збірниках матеріалів наукових конференцій.
Підвищення кваліфікації та стажування
- Учасник тренінгу ERASMUS+Jean Monnet Modules Сертифікат. Європейський досвід впровадження системи управління якістю продукції та послуг. 16-17.02.2023 р. 0,36 ECTS (11 год.)
- НМЦВФПО МОН України. Сертифікат CC 38282994/1837-23 «Безпечність та якість харчових продуктів» 29.03.2023 р. 0,13 ECTS (4 год.).
- НМЦВФПО МОН України. Сертифікат СС38282994/5589-22 Програма підвищення кваліфікації. Особливості розроблення та змістового наповнення навчальних програм вибіркових дисциплін. 20-21.12.2022 р. 0,2 ECTS (8 год.)
- Акредитаційний орган ТОВ Bureau Veritas»; Certificate of Successful Completion This is to certify that Nataliia Susol has successfully completed the course assessment and examination for the FSSC 22000 Certification Scheme of Food Safety Management Systems Internal Auditor Training Course (based on FSSC 22000, v.5.1) Сертифікат №UA/034/002780 від 28.04.2022 р.
- Акредитаційний орган ТОВ «Bureau Veritas»; Certificate of Successful Completion This is to certify that Nataliia Susol has successfully completed the course assessment and examination for the Fundamentals of the ISO 9001:2015 standard. Сертифікат № UA/004/016958 від 15.04.2022 р.
- Навчальний центр Proficlub, навчальний тренінг; Харчова безпека в школах і садочках: підготовка до державних перевірок» Сертифікат №03660 від19.10.2021 р.
- Учасник тренінгу ERASMUS+Jean Monnet Modules Сертифікат. Вивчення європейського досвіду впровадження системи управління якістю освітніх послуг. 14-15.03.2021 р. 0,5 ECTS (15 год.)
- Акредитаційний орган URS; ISO 9001:2015 Quality management systems. Internal Auditor Training Course. ISO 19011:2018 requirements for auditing management systems. Сертифікат внутрішнього аудитора від 26.10.2020р.
Перелік закріплених навчальних дисципліни:
- Нормативні вимоги ЄС до пакувальних матеріалів.
- Міжнародні системи сертифікації харчових продуктів.
- Ветеринарні вимоги при імпортно-експортних операціях.
- Захист прав споживачів.
Наукометрія
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/GWN-0617-2022
Google Scholar:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=q8SZKd4AAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-2502-1145
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Акимишин Маріанна Миколаївна – старший викладач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук
Освіта: вища, у 2005 році закінчила Львівську національну академію ветеринарної медицини ім. Ґжицького й отримала диплом спеціаліста за спеціальністю “Ветеринарна медицина” та здобула кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини (Диплом ВК № 27832202). 22 травня 2018 року захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата ветеринарних наук на тему: «Концентрація статевих гормонів і активність ензимів у тканинах репродуктивних органів за статевого циклу та гіпофункції яєчників корів » за спеціальністю 03.00.04 – біохімія. У 2018 було присвоєне вчене звання молодшого наукового співробітника зі спеціальності «біохімія».
Кар’єра: З жовтня 2005 року працювала в Інституті біології тварин НААН на посаді провідного фахівця НВЦ з вивчення пріонних інфекцій. З 2008 р. по 2012 р. навчалася в аспірантурі Інституту біології тварин УААН (без відриву від виробництва). У 2018 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія.
З 10.2005 р. – 12.2005 рр. – фахівець НВЦ з вивчення пріонних інфекцій Інституту біології тварин НААН.
З 01.2006 р. – 04.2008 рр. – фахівець сектору клінічної біохімії НВЦ з вивчення пріонних інфекцій.
З 04.2008 р. – 03.2017 рр. – провідний фахівець сектору клінічної біохімії НВЦ з вивчення пріонних інфекцій.
З 09.2017 р. – 03.2018 – провідний фахівець лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З 03.2018 р. – 31 грудня 2018 р. – молодший науковий співробітник лабораторії молекулярної біології та клінічної біохімії.
З 23 квітня 2019 р. – 31 серпня 2019 р. – лаборант кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
З 1 вересня 2019 р. – асистент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
З 1 вересня 2024 р. – старший викладач кафедри ветеринарно-санітарного інспектування ЛНУВМтаБТ.
Брала участь у проєкті Європейського Союзу «Erasmus + Projekt: Ag-Lab».
Коло наукових інтересів: безпечність та якість харчових продуктів, лабораторна справа, сенсорний аналіз, ідентифікація та склад харчових продуктів, ветеринарно-санітарне інспектування молока та молочних продуктів.
Основні наукові та навчально-методичні праці: автор та співавтор 22 статей та 1 патенту на корисну модель.
Підвищення кваліфікації та стажування: Білостоцький університет, м. Польща, Faclty of Education University of Bialystok, сертифікат № 46, Тема: “Teaching and research in a contemporary university: challenges, solutions, and perspectives” 17.10.22. – 25.11.22 р., (180 год), 6 кредитів.
Перелік закріплених дисциплін:
1.Системи управління безпечністю харчових продуктів та кормів.
- Лабораторна справа у гігієні харчових продуктів.
- Управління якістю та безпечністю продуктів харчування.
- Ветеринарно-санітарне інспектування молока і молочних продуктів.
НАУКОМЕТРІЯ:
Web of Science: https://www.webofscience.com/wos/author/record/GRS-2481-2022
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=YbLx6CgAAAAJ&hl=uk
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-3327-4003
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
КУШНІР ВОЛОДИМИР ІГОРОВИЧ – доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування, кандидат ветеринарних наук, старший дослідник.
Освіта: вища, у 2013 закінчив Львівську національної академію ветеринарної медицини імені С. З. Ґжицького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Ветеринарна медицина» та здобув кваліфікацію – лікар ветеринарної медицини. У 2017 р захистив кандидатську дисертацію на тему “Фармако-токсикологічна характеристика імуностимулюючого препарату на основі пептидогліканів” за спеціальністю 16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія.
Кар’єра: З 2022 року – асистент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького. З 2023 року доцент кафедри ветеринарно-санітарного інспектування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького.
Коло наукових інтересів: фармакологія, токсикологія, якість і безпечність харчових продуктів, кормів та кормових добавок.
Основні наукові та навчально-методичні праці: Автор та співавтор понад 64 праць, з них: наукові статті у фахових виданнях України, закордонних та у виданнях, включених до міжнародних наукометричних баз даних (Web of Science), технічні умови, патенти на корисну модель, методичні рекомендацій.
Підвищення кваліфікації:
- Люблінський природничий університет з 01.08.2019 пo 09.08.2019 року. Люблін, Республіка Польща; 2. Better Training for Safe Food (BTSF) з 09.12.19 р по 12.12.19. р. «Control on contaminants in food Course 1 – Eu regulations and guidelines applicable to the control of contaminants». Берлін, Німеччина; 3. Люблінський природничий університет з 16 лютого 2020 по 21 лютого 2020 р. Люблін, Республіка Польща.
Перелік закріплених навчальних дисциплін:
- Системи управління безпечністю харчових продуктів та кормів.
- Food and feed safety management systems (для студентів іноземців).
Наукометрія:
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57224212277
Web of Science: https://publons.com/researcher/3696426/kushnir-volodymyr/
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=OjEehi0AAAAJ
ORCID: https://orcid.org/0000-0002-9374-2454
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Гурій Ліліана Олегівна - старший лаборант кафедри ветеринарно-санітарного інспектування