EN   UA

КАФЕДРА ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА, ІННОВАЦІЙ ТА ДОРАДНИЦТВА В АПК  
імені професора І.В.Поповича

collage

 

Завідувач кафедри,

доктор економічних наук, професор Музика Павло Михайлович 

Контакти:
вул. Пекарська, 50, ауд 83-86

тел.:(032) 239-26-26,
E-mail: economyfem@gmail.com

 

фото 1

          21 вересня у Львові відбулася зустріч директора ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», професора Тетяни Іщенко, завідувача кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича університету, професора Павла Музики із представниками Німеччини для обговорення  питання розвитку фінансової освіти фермерів регіону.

          Із німецької сторони участь прийняли представники Фонду міжнародного співробітництва ощадних банків German Sparkassenstifung др.Міхаель Бек і представник організації в Україні Матиас Пфааф.                               

        В рамках зустрічі висвітлено успішний досвід діяльності ощадних банків для розвитку підприємництва і фермерства із врахуванням досвіду Німеччини. Зазначений позитивний  досвід є вкрай важливим в період повоєнного відновлення національного агропродовольчого підкомплексу, що дозволить розвивати фермерство на засадах збалансованого розвитку.

Детальніше: Українсько-німецький проєкт із підвищення фінансової освіти фермерів

В сучасних економічних умовах підвищення добробуту населення значною мірою залежить від розвитку підприємництва, а розвиток сільських територій формує основу для забезпечення продовольчої безпеки. 14 вересня у місті Дубляни (Львівський район) відбувся Науково-практичний семінар «Підприємництво: доступно, стисло для жителів села».

Детальніше: Науково-практичний семінар із питань розвитку сільського підприємництва на Львівщині

IMG 380b1ea21803db5810574b60f326200b V

19 серпня у с. Сопошин Львівського району із нагоди Дня пасічників відбувся круглий стіл на тему: «Стан та перспективи розвитку галузі бджільництва».

Участь у круглому столі прийняли директор Департaменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман, голова Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик, завідувач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича Павло Музика, в.о. завідувача кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського, доктор ветеринарних наук Ірина Ковальчук, пасічники області, директор заводу із виробництва меду ТОВ «АПІ-ТРЕЙД» Богдан Клепач, науковці та інші.

Детальніше: Круглий стіл із питань розвитку бджільництва на Львівщині

29 липня у Львові відбулася зустріч стейкхолдерів кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича за спеціальністю 051 “Економіка” за участю завідувача кафедри, професора Павло Музики із представниками італійського Соціального кооперативу “Pausa Café”.

IMG 1

Детальніше: Зустріч стейкхолдерів кафедри економіки підприємства із представниками італійської кооперації

Наприкінці липня із ініціативи проєкту Німецько-український агрополітичний діалог та Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» відбулася Літня школа АПД 2022 «Аграрна торговельна політика України – виклики та перспективи в контексті євроінтеграції». Участь у літній школі з метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників прийняли викладачі факультету економіки та менеджменту університету Дмитро Соломонко і Ростислав Литвин. ФОТО 1

Детальніше: Науково-педагогічні працівники університету прийняли участь у Літній школі АПД 2022

фoto 1

20 липня із ініціативи Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся Всеукраїнський Форум “SEB-2022: співпраця науки освіти та бізнесу – шлях для  післявоєнного відновлення України”. Участь у форумі прийняли вітчизняні та зарубіжні науковці, освiтяни, представники аграрного бізнесу, викладач кафедри економіки підприємства, інновацій та дорадництва в АПК імені І.В. Поповича університету Дмитро Соломонко. 

Із вітальним словом до учасників Форуму звернувся ректору НУБіП України, професор Станіслав Ніколаєнко, який відзначив важливу роль університетів у післявоєнному відновленні аграрного сектору в державі через діалог науки та бізнесу, що дозволить  максимально швидко подолати негативні економічні наслідки завдяки поєднанню сучасних технологій. 

Детальніше: Викладачі університету прийняли участь у Всеукраїнському Форумі “SEB-2022”