q.png

Завідувач кафедри,  доктор ветеринарних наук, професор Cімонов Маріан Романович

e- mail: vsi@lvet.edu.ua

fecebookinstagram    telegramm

Звичайно Ви бажаєте щасливого майбутнього, затребуваної професії та гідної оплати! Тож факультет ветеринарної гігієни, екології та права пропонує Вам здобути професію ветеринарно-санітарного інспектора (Спеціальність - Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза) на випусковій кафедрі ветеринарно-санітарного інспектування.

Випускники нашого факультету зможуть працювати в різних контролюючих інстанціях (інспектори держпродспоживслужби, лабораторії ветеринарної медицини, лабораторії ветсанекспертизи на агропродовольчих ринках та в мережах супермаркетів, підприємствах харчової та переробної промисловості, службі ветеринарного контролю на державному кордоні та транспорті, профільних навчальних закладах I-IV рівня акредитації тощо).

Наші випускники зможуть дбати про здоров`я та добробут свого народу, а також інспектувати та контролювати якість та безпечність продуктів харчування. Студенти нашого факультету мають можливість проходити навчально-виробниче стажування в країнах Європейського Союзу (Польща, Нідерланди, Данія, Бельгія, Німеччина, Чехія) та кращих лабораторіях і підприємствах України. Окрім цього Ви зможете розвивати свої таланти в гуртках та ансамблях університету, займатися спортом.

Бажаємо плідних студентських років та успішного професійного майбутнього!